Ūdensputns 2022!

Tas ir jaunums gan jums, gan mums pašiem! Pirmo reizi – kvalitatīva dizaina un satura plānotājs cilvēkiem, kas nebaidās piedzīvot sevi un dzīvi vairāk – patiesāk.

Plānotāja grafiskā dizainere Elīna domājusi, lai tas būtu ērti lietojums un viegli pārskatāms. Īpaši tika
vērsta uzmanība satura daudzveidībai un izklājumam, lai ieviestu lietotāju ikdienā struktūru un veicinātu produktivitāti, saglabājot dizaina vieglumu un tīrību.

Mākslas terapeite Gunita plānotājā ir apkopojusi izglītojošu informāciju par mūsdienu
psihoemocionālās veselības veicināšanas tendencēm kā arī dalās savās zināšanās un pārdomās par to, kā veidot savu dzīvi jēgpilnāku, vieglāku un harmoniskāku. Te ir ievietoti pārdomāti uzdevumi, un tie sakārtoti tā, lai gada garumā Tu rāmi un pakāpeniski spētu pievienot jaunu perspektīvu savai dzīvei, piedzīvot sevi un dzīvi vairāk un patiesāk, iemīlētu un atzītu sevi tāda kāds Tu esi. Ūdensputna plānotājs aicina dod sev laiku un piedāvā platformu radošām pārmaiņām – atbildi uz jautājumiem, seko vienkāršām instrukcijām, zīmē, krāso, iegrimsti vecās atmiņās un radi jaunas.

Plānotāja nosaukums tika izvēlēts pat ļoti jauši. „Ūdensputns” – tā vēstījums ir pārmaiņas un personiskā izaugsme.
Ūdensputns ir sargātaja un dzīvības simbols. Šis simbols attēlo saikni starp debesīm un zemi, apvienojot divas stihijas – ūdeni un zemi. Putns var pacelties augstāk un sasniegt prāta un gara brīvību, turpretī ūdens ir zemapziņas un emociju simbols, tas rada un uztur visu dzīvo, radot pārmaiņas un tīrību.

Šajā plānotājā nav veiksmes recepte vai desmit soļi līdz pilnīgai laimei. Ūdensputns uzrunā, uzklausa, uzdod daudz jautājumus un mēģina atrast atbildes. Ūdensputns tic, ka veiksmīga cilvēka pamatā ir tikai nedaudz talanta un veiksmes, jo to, cik daudz sasniegsi savā dzīvē, galvenokārt nosaka pašdisciplīna un treniņi.

Ūdensputna komanda Tev 2022. gadā vēl:

„Lai maigumu un vieglumu sniedz ūdens viļni un kopā ar savu ūdensputnu aizlidot Tu vari”

waterbird plānotājs

waterbird Produkti

Jaunākās ziņas par waterbird

waterbird galerija