Dāvanas Sievietei

dāvanas sievietei

Mūžīgais jautājums – kas sievietei svarīgāks – dāvanas vai mīlestība, rūpes un uzmanība…

Iespējams, ka šos jēdzienus var apvienot, jo pārdomāta un rūpīgi izvēlēta dāvana arī var izrādīt un izteikt gan mīlestību, gan rūpes, gan uzmanību. Daudziem no mums ir gadījies nonākt nepatīkamā situācijā, kad dāvanā tika pasniegta pilnīgi nepiemērota lieta un turpmāk jums nav ne mazākās vēlmes, lai šāda situācija atkārtotos.

Tas nozīmē, ka izvēloties dāvanas sievietei, būtu vēlams jau iepriekš zināt viņas slepenās vēlēšanās un nepiepildītos sapņus. Piemēram, pilnīgi nepiemēroti ir pasniegt dāvanā sporta zāles apmeklējuma abonementu sievietei, kurai nepatīk sports un nodarboties ar to viņa pat netaisās. Labāk tādai sievietei dāvināt teātra vai koncerta apmeklējuma biļetes vai arī ielūgumu apmeklēt kādu izstādi.

Ja labi pazīstat sievieti, kuru vēlaties apdāvināt, pazīstat viņas hobijus, tad labi trāpīsiet mērķī, uzdāvinot viņai kādu noderīgu lietu hobiju īstenošanai. Valentīns dienā vai 8. Martā nedāviniet praktiskas lietas virtuvei vai mājsaimniecībai, bet labāk sarūpējiet kādu mīļu un sirsnīgu pārsteigumu.

Aktīvai un kustīgai sievietei var dāvināt stilīgu termosu vai termoskrūzi, vai stilīgu mugursomu vai ceļojuma somu. Sapringta un stresaina darba veicējai noderīga dāvana varētu būt SPA salona apmeklējums vai relaksējoša masāža.

Dāvanas savai mīļotajai sievietei vīrieši parasti izvēlas īpaši rūpīgi, jo gribas taču lai dāvana patiktu, izrasītu patīkamas emocijas un vienlaicīgi arī būtu noderīga. Noderīgas dāvanas, piemēram, varētu būt tā sacamie „gadžeti” – elektroniskā grāmata, fitnesa aproce, bezvadu austiņas, power bank, „gudrie svari”, masāžas ierīces.

Ja dāvināsiet sievietei nevis lietas, bet emocijas, tad ļoti iespējams, ka tādā veidā sagādāsiet savai mīļotajai neaizmirstamas atmiņas un lielisku piedzīvojumu. Piemērama, slepenā ballīte kopā ar tuvākajiem draugiem, izbrauciens ar slepenu ceļojuma mērķi, brīvdienu ceļojums uz citu valsti, biļetes uz mīļākas grupas koncertu, izjāde ar zirgiem, lidojums gaisa balonā, romantiskas vakariņas neierastā gaisotnē. Galvenais, lai sagādātu neaizmirstamu pārsteigumu, ir saglabāt noslēpumā plānoto pasākumu cik ilgi vien iespējams.

Ja jūs esat ļoti tuvs ar sievieti, tad varat atļauties dāvināt arī intīmākas lielas, piemēram, juvelierizstrādājumus, apakšveļu, kosmētiku. Te gan galvenais iepriekš izpētīt mīļotās kosmētikas plauktiņu, lai zinātu tieši kuras firmas kosmētiku viņa lieto. Ja jūs neesat pārliecināts vai spēsiet izvēlēties piemērotāko dāvanu sievietei, tad iegādājaties dāvanu karti.

Pilnīgi neierasta un orģināla dāvana sievietei varētu būt „ziedu abonements”. Tas nozīmē, ja jūsu sieviete kādu noteiktu laiku, piemēram, mēnesi, katru nedēļu saņems mājās ar piegādi ziedu kompozīciju. Šādu pakalpojumu piedāvā daži ziedu saloni Rīgā.

Noteikti atšķirsies dāvana jaunai un aktīvai sievietei no dāvanas dāmai cienījamākos gados. Jaunu sievieti, ja vien viņa nav kulinārijas bloga veidotāja, noteikti neiepriecinās uzdāvināta cepampanna vai mikseris. Tādām sievietēm labāk ir dāvināt modernus aksesuārus – somiņu, jostu, cimdus, noderīgus sīkumus – termokrūzi vai datorsomu. Var dāvināt dāvanas, kuras palīdzēs īsināt un jautri pavadīt garos ziemas vakarus – galda spēles, krāsojamās mandalu grāmatas, 3D puzli.

Izvēloties dāvanas sievietei cienījamākā vecumā, jāņem vērā dāvināšanas iemesls un interešu loks. Ja sieviete aizrautīgi gatavo, tad laba dāvana būtu kāds jaudīgs virtuves „gadžets”. Ja sieviete ir aizrautīga lasītāja, bet saspringta dzīves ritma gadījumā viņai tam neatliek laiks, tad var dāvināt audiogrāmatu. Ja sievietei ir „sēdošs” darba režims, tad var dāvināt ortopēdisko spilvenu, ergonomisku datorpeles paliktni vai plecu daļas masāžu.

Standarta dāvana varētu būt ērtas filca čibas, bet jūs varētu būt arī orģinālāks un dāvināt galdiņu brokastīm gultā, ērtu krēslu vai datora paliktni ērtākai tā lietošanai. Radošai personībai lieliska dāvana būtu gleznošanas vai zīmēšanas kursi, zīda apgleznošanas nodarības, online apmācību kurss par interesējošu tēmu.

+
Nav noliktavā
+
Nav noliktavā
+
Nav noliktavā
+
Nav noliktavā
59.00
+
Nav noliktavā
59.00

Tātad izvēloties dāvanas sievietei, ņemiet vērā dāvināšanas iemeslu, vecumu un interešu loku. Un atcerieties – ar savējiem kopīgi jauki pavadītais laiks, ir vislabākā dāvana.