“Nature King” stāsts aizsākās, kad mēs gaidījām mūsu pirmdzimto. Mēs gribējām, lai mūsu bērniņš pirmos dzīves mēnešus gulētu šūpulī, tāpāt kā to darīja mūsu senči. Vēsturiski šūpulis tika izgrebts no bērza un pakarināts no griestiem pie vecāku gultas. Pakarinot šūpuli, tas radīja vieglas kustības, kuras nomierināja mazuli un padarīja viņa miedziņu garāku un mierīgāku. Mēs vēlējāmies izveidot šādu šūpuli pēc iespējas vienkāršāk un videi draudzīgāk.

Mēs, Elīna un Jānis, abi esam arhitekti, mīlam radīt jaunas lietas. Mēs vienmēr esam ticējuši, ka pašu radītas lietas ietver sevī visvairāk mīlestības. Elīnas mamma Māra palīdzēja mums ar mezglu pīšanas mākslu, un tā arī mēs sākām…

Mūsu panākumi pirmdzimtā audzināšanā un citu vecāku un draugu pozitīvās atsauksmes deva mums iespēju šo ideju pārvērst par kaut ko vairāk. Lai palīdzētu citiem vecākiem dot saviem bērniem to labāko, lai palīdzētu bērniem sajust dabas pieskārienu. Tā radās Nature King.

Nosaukums “Nature King” izveidojies no vārdiem “dabas bērns”. Cilvēks, kas ir vienkāršs un patiess pret sevi. Cilvēks, kas sevi savieno ar dabu un ir karalis pats savai dzīvei.

“Nature King” preces raksturo 3 vārdi:

  • minimālisms – lai tās iederētos jebkurā mājā
  • pārveidojams – lai tās varātu pielāgot bērniņam, kamēr tas aug
  • dabīgs – materiālos, sekojot senču pamatidejai

Nature King Produkti

49.0085.00
50.00
813.00946.00
356.00374.00
702.00834.00
76.00

Jaunākās ziņas par nature king

Nature King Galerija