Bērnu rotaļlietas vasarai

Vasara ir gaidītākais gadalaiks katram bērnam- siltums, rotaļas ārā, saldējums un daudz citu aizraujošu piedzīvojumu. Tomēr liela loma šajos piedzīvojumos ir arī vecākiem, jo vecākiem ir divtik daudz darba- ir ne tikai jārotaļājas ar bērnu, bet jānodrošina viņa drošība šo āra rotaļu laikā.

Visvieglāk ir iesaistīties rotaļās, ja pašam vecākam šī rotaļa šķiet interesanta. Mums ir paveicies, ka Latvijā tiek ražotas tik daudz kvalitatīvu un interesantu rotaļlietu, kuras spēj aizraut ne tikai mazos, bet arī viņu vecākus.

Krāsojamās taktīlās puzles

Šis ir unikāls jaunums Latvijas tirgū. Šeit prieks nebeidzas tikai ar puzles izkrāsošanu, tas var turpināties kā kopīgs projektiņš, kurā puzle tiek salīmēta un likta pie sienas kā glezna vai iesaiņota un uzdāvīnāta svētkos kādam ģimenes loceklim. Turklāt šis produkts ir pilnīgi dabisks, apstrādāts ar bišu vasku, ļaus jūsu bērna rokām izbaudīt maigu mikro masāžu.

Balansa dēlis

Ja jūsu bērnam ir nerimstoša enerģija un patiesībā arī pats esat nemiera gars, tad iespējams jums nepieciešams iemēģināt savas līdzsvara prasmes. Balansa dēlis darbosies ne tikai kā treniņš jūsu muskuļiem un locītavām, bet arī nodrošinās sacensību garu jebkurā vakara atpūtā ar ģimeni.

Burbuļi

Domājams, ka burbuļi paskaidrojumus neprasa. Lai gan tik vienkārša izklaide, kuru iespējams daudzi pieauguši nesaprot, taču bērni var mūžīgi rotaļāties ar un ap burbuļiem tos pūšot, ķerot, sacenšoties kurš uzpūtīs vislielāko burbuli.Taču jāpiemin, ka šiem, Latvijā ražotajiem, burbuļiem ir arī izglītojošs raksturs, kas savukārt var ieinteresēt vecākus.

Koka rotaļlietas

Kad iekštelpas atkal apgriezis otrādāk virpuļviesulis un visapkārt tikai krāsainu mantu kalni, zem pēdām simtiem lego klucīšu un prāta nav nevienas idejas kā rosināt bērnā radošumu, var noderēt koka rotaļu vīriņi. Koka rotaļlietas neitrālais vizuālais izskats nomierinās ne tikai vizuālo troksni telpā, bet arī ļaus nomierināt bērna prātu un palīdzēs labāk koncentrēties. Koka vīriņi rosina bērnā fantāziju, tiem nav noteikumu kā pareizi ar tiem jāspēlējas vai kas ar tiem jādaras- bērns var ļauties iztēles ceļojumam.

Pikleres trijstūris

Šī rotaļlieta nekad nekļūs garlaicīga, jo var tikt pārvērsta dažādās formās, ik reiz no jauna iepriecinot bērnu. Spēja kāpt spēlē lielu lomu, lai attīstītu bērna motoriskās prasmes un līdzsvaru, tāpēc bērniem dabiski ir tendence visur kāpt.. Burtiski – visur! Šeit vecāku loma ir nodrošināt drošu vidi, kur bērns var trenēt savas kāpšanas prasmes. Un šis ir posms bērna attīstībā, kad talkā nāk Pikleres trijstūris, kurš pārvērš treniņu izklaidējošās spēlēs.

Bērniem vēl varētu patikt: