Laipni lūgti DiscoverLatvia.eu interneta veikalā!

Mūsu mērķis ir apvienot pēc iespējas vairāk Latvijā ražotus produktus vienuviet un popularizēt tos gan Latvijas, gan pasaules mērogā.

Latvijā tiek radīti un ražoti daudzi interesanti un unikāli produkti, par kuriem vairums vietējie iedzīvotāji nemaz nezin. Mēs vēlamies, lai DiscoverLatvia.eu kļūst par pirmo un vienīgo vietu, kur Jūs meklētu produktus, ar ko iepriecināt sevi,savu ģimeni, kā arī pārsteigtu draugus dzimšanas dienās, kāzās, u.c. svarīgos notikumos.

Ticiet mums, Jūsu draugi novērtēs Latvijā ražotas preces un lietos tās ar lepnumu!

Ir skumji noskatīties, ka vietējo ražotāju produkti ir pieejami tikai angļu vai citās valodās, bet Latviešu auditoriju viņi uzskata par pārāk mazu. Mēs centīsimies cik varēsim, lai šo stereotipu lauztu un parādītu ražotājiem, ka arī te pat Latvijā viņu produkti ir pieprasīti un apbrīnoti.

Šajā interneta vietnē Jūs ne tikai varēsiet iegādāties Latvijā ražotus produktus, bet arī uzzināt vairāk par produktu ražotājiem, par to, kā viņi ir nonākuši līdz idejai uzsākt savu biznesu, par problēmām, ar kurām viņi ir sastapušies, un citu noderīgu un interesantu informāciju.

Vēlam Jums patīkamu iepirkšanos Latvijā ražoto preču interneta veikalā DiscoverLatvia.eu!

DiscoverLatvia.eu komanda

Rolands Gorškovs
Idejas autors