Laipni lūgti DiscoverLatvia.eu interneta veikalā!

Ražots Latvijā – izdzirdot šo frāzi, pārņem nostalģija. Mums ir daudz fantastiski talantīgu cilvēku, kuri pašu rokām ražo neiedomājamākās lietas. Mūsu vietējos amatniekus, dizainerus un uzņēmējus raksturo oriģinālas idejas un atšķirīgs dizains, bet pats galvenais – kvalitāte. Un labā ziņa ir tā, ka šo talantīgo cilvēku paliek arvien vairāk.
DiscoverLatvia.eu piedāvā iegādāties unikālas preces, kas tiek ražotas tikai un vienīgi Latvijā. Gandrīz visi produkti tiek izgatavoti no dabai draudzīgiem materiāliem. Nav svarīgi – koks, lins vai vilna – viss ir iegūts tepat Latvijā.
Iegādājoties jebkuru mūsu veikalā pieejamo preci, Tu atbalsti vietējo ražotāju, par to pretī iegūstot unikālu izstrādājumu. Ja meklē dāvanu kādam ģimenes loceklim vai tuvam draugam, tad pie mums iegādāta dāvana būs ar savu pievienoto vērtību. Tā nebūs kārtējā plaša patēriņa prece ar atpazīstamu logo, kas ražota kādā no trešajām pasaules valstīm, bet gan no sirds dāvināta lieta, kas apliecinās cieņu pret dāvanas saņēmēju. Ja esi uzņēmuma vadītājs, kas meklē korporatīvas dāvanas, kas Taviem klientiem prezentēs to, cik viņi Tev ir svarīgi, tad zini, ka DiscoverLatvia.eu pieejams salīdzinoši liels preču klāsts, un Tev nebūs jāpatērē laiks vairāku veikalu apsekošanai, lai sakomplektētu savu dāvanu grozu – viss ir atrodams vienā vietā.
Mēs apvienojam dažādus produktus vienuviet, lai tie būtu pieejami ne tikai Tev, bet gūtu atzinību arī ārpus Latvijas. Mēs visi zinām, cik slavenas ir mūsu šprotes – neturēsim sveci zem pūra un parādīsim visai pasaulei, ka mums ir daudz vairāk ar ko lepoties.
Tici mums – Tavi draugi novērtēs Latvijā ražotas preces un lietos tās ar lepnumu!
Mēs piedāvājam iespēju ne tikai iegādāties Latvijā ražotas preces, bet arī stāstām par tām. Katra lieta reiz ir bijusi tikai ideja un mēs lepojamies ar katru uzņēmēju, ko pārstāvam, jo, ja šī prece ir pieejama mūsu veikalā, tad tas nozīmē, ka ideja ir realizēta. Tas, cik šī ideja ilgi dzīvos, ir atkarīgs tikai no jums – mūsu klientiem.