TODO Limbaži

TODO NURSERY ir nesen izveidots ģimenes uzņēmums. Mēs Latvijas mazpilsētā, Limbažos ražojam mēbeles, Jūsu mazuļiem. Mūsu galvenais fokuss ir kvalitāte nevis kvantitāte.

TODO NURSERY mēbeles tiek ražotas no labākās kvalitātes Latvijā ražota bērza saplākšņa. Mēs atšķirīgi no konkurentiem izvēlamies saplāksni nevis MDF tā ilgmūžības un stiprības dēļ, jo Jūsu mazuļa drošība ir mūsu prioritāte. Gultiņas tiek krāsotas ar tikai sertificētām un pārbaudītām ūdens bāzes krāsām un vaskiem, kas neapdraudēs Jūsu mazuli. Visi modeļi ir ražoti atbilstoši Eiropas drošības standarteiem.

Atšķirībā no lielajiem ražotājiem, kuros Jūsu nākošā gultiņa ir tikai skaitlis datora ekrānā, mums tas ir liels notikums. Katrs Jūsu pasūtījums nozīmē, ka mums uzticās un mēs daram visu, cik mēs spējam, lai katram no Jums piegādātu labāko, ko varam. Katra mēbele tiek individuāli pārbaudīta, aptaustīta un pats TODO saimnieks to iepako, pirms tā dodas pie Jums, pārliecinoties par atbilstību mūsu prasībām un jūsu ekspektācijām.

TODO NURSERY ir mēbeļu ražotājs 2.0. Mēs netikai ražojam ar minimāliem atgriezumiem un pēc iespējas efektīvāk, lai taupītu resursus un tādejādi arī atstātu mazāku ietekmi uz CO2 izmešiemu utt, bet arī dodam dabai atpakaļ to, ko no tās esam paņēmuši. Esam uzsākuši akciju – un ceram, ka varēsim to turpināt kamēr TODO vien pastāvēs. Mēs par katru pārdoto produktu iestādam bērza koku. Un pie katra sūtījuma pievienojam Jums bērza stādīšanas komplektu, kas ļauj Jums palīdzēt mūsu misijā – padarīt pasauli zaļāku. Protams, latviešiem ir tradīcija, ka par katru bērnu jāiestādā koks, kas simbolizē mazuļa spēku un veselību, kas mūsuprāt ir jāturpina un jānodod ne tikai nākošajām paaudzēm, bet arī plašāk pasaulei. Šādi mēs nošaujam divus mērķus ar vienu šāvienu – popularizējam latviešu tradīcijas un dodam Jums iespēju atdot dabas resursus arī no sevis.

TODO Nursery produkti

TODO Nursery galerija