Es vienmēr esmu bijusi pierakstu un plānošanas fanāts, skolas laikā visas klades un pat kora nošu lapas bija sazīmētas un aprakstītas, neatstājot teju nevienu brīvu laukumu. Šis paradums – vizualizēt un pierakstīt – nekur nepazuda arī vēlāk. Ja nepiefiksēju darāmos darbus un citus man būtiskus notikumus, sākas haoss, un nepārtraukti šķiet, ka kaut kas ir aizmirsts.

 Teiksiet, ka tagad taču plaši pieejami dažādi digitālie rīki. Un personālie plānotāji. Jā, es izmantoju arī tos, taču man vienmēr gribējies redzēt kopainu plašāk, vienlaikus redzēt gan nedēļas plānus, gan mēnesi kopumā. 

Kad piedzima mana meita, kuru jau puncī esot mīļi dēvējām par mazo pingvīnēnu, darāmo darbu un lietu, ko atcerēties, saraksts pieauga. Ar lapiņām un izdrukātām kalendāra lapām aizauga arī ledusskapja durvis, virtuves lete un citas mēbeles. Lai gan šī pierakstu metode pildīja funkciju, tā nepavisam neatbilda manai gaumei un vēlmei pēc lietu kārtības mājās. Atkal haoss.

Kā vispār ar šo tiek galā mammas un tēti, kuriem ir vairāki bērni? Nu, kā gan iespējams atcerēties visus pulciņus, pierakstus pie ārstiem, neaizmirst friziera un manikīra apmeklējumus, sporta nodarbības…

 Meklējot praktisku, bet tajā pašā laikā vizuāli baudāmu risinājumu šim sasāpējušajam jautājumam, radās ideja par lielizmēra sienas plānotāju, kur savus ikdienas notikumus piefiksēt visiem ģimenes locekļiem.

Man bija svarīgi, lai plānotājs ne tikai ir praktisks, bet arī ir gaumīgs un iederas manā mājokļa interjerā. Tādēļ par materiālu izvēlējos organisko stiklu. Tas ir dizainiski tīrs un daudz reižu izturīgāks par parasto stiklu, līdz ar ko arī drošāks vidē, kur atrodas bērni.

Plānotājus ir iecienījuši arī biroja darbinieki, interesējas arī studenti un vecāki ir ieinteresēti plānotājus iegādāties saviem bērniem, tādēļ piedāvājumā ir iekļauti dažāda izmēra un veida plānotāji, kas piemēroti arī mazākām telpām un individuālai lietošanai.

Sapņojiet, plānojiet un piedzīvojiet neaizmirstamus savas dzīves stāstus!

Egita, Penguin Stories radītāja

Penguin Stories Produkti

Jaunākās ziņas par Penguin stories

Penguin Stories Galerija