14 Jēgpilnas Dāvanas Valentīndienā – Radīts Latvijā

dāvanas valentīndienā

Dāvanas Valentīndienā

Valentīndiena, kas tiek uzskatīta par visu mīlētāju dienu, ir gada laiks, kad kādam, mums īpaši tuvam cilvēkam, varam pievērst papildus uzmanību un izrādīt rūpes. Tieši dāvanas Valentīndiena mums parasti asociējas ar šokolādes kalniem, baloniem, lāčiem un sarkanām rozēm. Šādu dāvanu kultūra daudziem no mums ir radījusi negatīvas sajūtas par šiem svētkiem un to nozīmību. Mēs vēlamies Jūs pārliecināt, ka Valentīndiena ir jāsvin un dāvanas jādāvina jēgpilnas, lai otrs cilvēks sajustos īpašs un novērtēts.

Šajā rakstā esam apkopojuši 14 dāvanas, kas radītas tepat Latvijā un katra ir individuāla un ar savu stāstu, gluži kā Jūsu otrā pusīte.

1. Valentīndienas Dāvana ĪPAŠAI sievietei- Sudraba auskari ar bezgalības simbolu no Skaista Rota

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Ķeltu mezgls jeb bezgalības simbols apzīme mūžību dažādos veidos- lojalitāte, ticība, draudzība vai mīlestība. Šāda veida mezgls ir Trīsvienības ķeltu mezgls, kas enerģētiski apzīmē arī 3 dzīves posmus- dzimšanu, nāvi un atdzimšanu.

2. Dāvana ĪPAŠAJAM vīrietim- koka rokaspulkstenis no Ovi Watch no OVI Watch

Katrs pagatavotais pulkstenis ir īstens meistardarbs, jo tas ir rokudarbs. Ovi Watch koka pulksteņu industrijā izceļas ar orģinālo skatījumu un unikālajiem pulksteņu dizainiem.

Ovi Watch pulkstenis patiks gan tiem, kas ar pulksteņiem ir uz “tu”, gan tiem, kam vēl nav neviens. To estētiskais, bet tajā paša laikā atturīgais, izskats nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu. Šī pulksteņa īpašnieks varēs justies īpaši un svarīgi, jo zinās, ka pulkstenis uz viņa rokas ir ar roku darināts un īpaši augstas kvalitātes.

3. Dāvana sievietei, kas mīl visur būt laikā- waterbird plānotājs

Kvalitatīva dizaina un satura plānotājs cilvēkiem, kas nebaidās piedzīvot sevi un dzīvi vairāk – patiesāk. Īpaši tika vērsta uzmanība satura daudzveidībai un izklājumam, lai ieviestu lietotāju ikdienā struktūru un veicinātu produktivitāti, saglabājot dizaina vieglumu un tīrību.

Waterbird plānotājs patiks tiem, kas mīl strukturēti plānot laiku un apkopot visu aktuālo informāciju vienā vietā, taču tajā pašā laikā plānotājā pazīmēt puķītes un pierakstīt pārdomas. Paši waterbird veidotāji saka tā: “Te ir ievietoti pārdomāti uzdevumi, un tie sakārtoti tā, lai gada garumā Tu rāmi un pakāpeniski spētu pievienot jaunu perspektīvu savai dzīvei, piedzīvot sevi un dzīvi vairāk un patiesāk, iemīlētu un atzītu sevi tāda kāds Tu esi. Ūdensputna plānotājs aicina dod sev laiku un piedāvā platformu radošām pārmaiņām – atbildi uz jautājumiem, seko vienkāršām instrukcijām, zīmē, krāso, iegrimsti vecās atmiņās un radi jaunas”

4. Dāvana īstam džentelmenim- etvija un apročpogas no SOLID WOOD GIFTS

Komplektā ietilpst ozolkoka vizītkaršu etvija un koka apročpogas. Etvijā var ievietot 15 gb. standarta izmēra vizītkartes (50x90mm) vai līdz 10 plastikāta kartēm.

Dizainiski tīrs, bet tajā pašā laikā oriģināls un kvalitatīvs dāvanas komplekts, kas radīs prieku estētiem un būs praktisks priekšmets tiem, kam kartes un vizītkartes mūždien izsvaidītas pa māju.

5. Dāvana romantiķiem- #ceļakrūzes “vīrs & sieva” no PIPARMĒTRA

Prieks iepazīties – mēs esam jūsu #ceļakrūzes. tāpat kā jūs iepazināt viens otru, arī mēs, #ceļakrūzes, esam sastapušas viena otru, tāpēc priecāsimies, ja ņemsiet mūs līdzi visos savos piedzīvojumos, lai arī mēs varam ieraudzīt pasauli jūsu acīm.

Sentimentālu lietu cienītāji piekritīs, ka šādas #ceļakrūzes ne tikai ir praktiskas braucieniem, bet arī raisa prieku un atmiņas par kopīgi pavadītajiem gadiem, braucieniem un piedzīvojumiem. Varbūt, ka šo krūzīšu uzdāvināšana, ir arī mājiens, ka sekos piedzīvojums?

6. Dāvana tiem, kam vienmēr salst- woolig kokvilnas čības

Čības, kas izgatavotas no augstākās kvalitātes filcētas vilnas, ieskaus jūsu nogurušās un sāpošās kājas tā, ka Jums nekas cits neatliks kā kļūt priecīgākam un izbaudīt.

Šīs ir čības, kurām jābūt katrās mājās. Stilīgais dizains un spilgtās krāsas neatstās nevienu Jūsu mājokļa viesi vienaldzīgu, bet pašu čību komforts un praktiskums liks Jums gribēt ātrāk atgriezties mājās un pārvilkt kājās siltās čībiņas.

+
Nav noliktavā

7. Dāvana minimālisma cienītājiem- HILLOCK gurnu soma / balta

LACIS original’ somas iekšpusē ir viens liels nodalījums un divas bankas karšu kabatas. Soma ir paredzēta nēsāšanai ap vidukli vai pār plecu, ja ir noņemta ādas josta, to var izmantot kā clutch somu.

Rūpīgs roku darbs, minimālistisks un bez liekām detaļām, savaldzinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un kapsulas garderobes princips, ikvienu, kam nepatīk kvantitāte. Šāda tipa gurnu soma iederēsies gan ikdienas skrējienā, gan kā clutch soma saviesīgam pasākumam.

8. Dāvana baudas un komforta mīļotājiem- HammockChair Šūpuļkrēsls

Šis krēsls ir ideāli piemērots, lai baudītu vīnu, lasītu grāmatu, skatītos TV vai vienkārši vērotu saulrietu. Tas būs lielisks aksesuārs gan Jūsu mājās – Jūsu viesistabā, guļamistabā vai bērnu istabā, gan arī ārā – uz terases, lieveņa vai dārzā zem ābeles. Izvēle ir Jūsu ziņā! Ja zināt, ka Jūsu otrā pusīte mīl komfortu un mieru, tad parūpējaties par to, lai atnākot mājās, viņus gaidītu pievilcīgais HammockChair šūpuļkrēsls.

9. Dāvana sveču mīļiem- Dekoru fabrikas Svečturu komplekts ar ozolkoka pamatni

Ozolkoka pamats un latvju zīmes veido pamatu burvīgiem svečturiem, kuros kārtīgs sveču kolekcionārs varēs baudīt sveču liesmu un aromātu. Ja arī kādam sveču mīlim kolekcijas nav, svečturus var izņemt no pamatnes un lietot pa vienam. Praktiskums un elegance vienā dāvanā!

10. Dāvana tam, kas nekad nevar nosēdēt mierā- balansa dēlis

Balansa dēļus var pielietot daudz dažādos veidos – no bērnu ballītēm, līdz pat nopietniem treniņiem sportā un rehabilitācijā fizioterapijā. Tas nodrošina līdzsvara, stājas un koordinācijas attīstīšanu.

Balansa dēlis var būt svarīgs elements tiem sportistiem, kam svarīga līdzsvara sajūta, taču šāda veida dāvana aizraus azartā arī tos, kuri sevi par sportistiem neuzskata. Lieliski noder tiem, kas vakarā labprāt paskatītos filmu, bet kājas grib kaut ko darīt- trenējies uz balansa dēļa un paralēli skaties iemīļoto filmu. Iepriecinās arī tos, kam patīk uzņemt viesus, jo ne visi viesi gribēs atrasties pie galda, spēlēt spēles, kāds no viesiem noteikti izbaudīs arī balansēšanu uz dēļa. Laimīgi būs visi.

44.9054.90

11. Dāvana īstam pilsētniekam- individuāla dizaina velosipēds

BS bicyles rada un dizainē velosipēdus pēc aktuālākajām tendencēm, katrs radītais velosipēds tāds pasaulē ir tikai viens. Individuālā dizaina velosipēdi ir piemēroti tā lietotājam, tātad, ērti, uzticami un praktiski.

Dzīvojot lielā pilsētā, atrodoties nepārtrauktā mašīnu burzmā, lieliska alternatīva ir velosipēds ar kuru ātri un ērti nokļūt savā galapunktā. Mūsdienās tiek radītas tik daudz elegantas un estētiski baudāmas automašīnas, ka arī velo cienītāji grib pārvietoties ar gaumi. Tam lieliski noderēs tas, ka BS bicycle dizainu rada pēc katra vēlmēm un idejām

12. Dāvana tiem, kas nebeidz plānot grafikus- Lielizmēra “CLEAR VISION” sienas plānotājs

Plānojot laiku ne tikai sev, bet arī citiem ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem, pienāk brīdis, kad kabats izmēra plānotājs sāk kļūt par šauru, bet digitālais plānotājs neiet pie sirds. Gadījumos, kad par plāniem ir jāinformē arī citi, talkā nāks gaumīgais un praktiskais organiskā stikla sienas plānotājs. Sāna malā vieta piezīmēm, iepirkumu sarakstam, receptēm, savstarpējai ziņapmaiņai, zīmējumiem u.c. Dāvinot šādu dāvanu, Jūs zināt, ka esat uzdāvinājis sirdsmieru otram.

13. Dāvana upeņu balzāma cienītājam- Balzāma pudeļu turētājs briedis no K-ART

Siltiem vakariem, patīkamām sarunām un latviskai garšai vienmēr noder Upeņu balzāms. Balzāma malkošanai ne vienmēr ir jāaprobežojas tikai ar baudu garšas kārpiņām, tas var būt arī acīm baudāms pasākums. Šāda veida balzāma pudeļu turētājs būs lielisks interjera elements un atraisīs sarunas Jūsu viesu vidū.

14. Dāvana tiem, kas mīl labi pagulēt- FLAXBOX GULTAS VEĻA

FlaxBox izmanto tikai augstākās kvalitātes eko-sertificētu mīksto lina audumu, kas ražots tepat mūsu reģionā.Linam pašam par sevi ir neskaitāmi daudz labo īpašību, piemēram, dabīgs, elpojošs, sildošs vēsā laikā, un atvēsinošs karstā, nav alerģisks, tā izaudzēšana ir daudzreiz draudzīgāka dabai, nekā kokvilna, ļoti labi uzsūc mitrumu utt.

Ja Jūsu tuvais cilvēks par savu mīļako mājas daļu sauc guļamistabu, šī dāvana būs tiešs trāpījums desmitniekā. Kas var būt labāks par iegulšanos gultā, kopā ar mīļoto cilvēku, pēc garas un nogurdinošas darbadienas. Viegls, gaisīgs un elpojošs materiāls, patīkama krāsu gamma noturēs Jūsu otro pusīti gultā “vēl tikai 5 minūtītes” ilgāk.

120.00200.00