5 radošas idejas kā iepriecināt mammu svētkos

Jau atkal maijs, jau atkal māmiņdiena, bet nav nevienas idejas kā iepriecināt mammu svētkos? Bērnībā tas noteikti bija vieglāk- uzdāvinājām zīmējumus, paštaisītus darbiņus, varbūt noskaitījām kādu dzejoli um uzdevums paveikts. Bet ko darīt pieaugot? Pamatu pamatos jau mammas vēlmes nav augušas- mammas vienalga vēlas tikai bērna rūpes un uzmanības izrādīšanu. Ja mammai ir bijusi kāda sen gribēta lieta vai sapnis, tad dāvana rokā un raizes pāriet. Bet ko darīt, ja mammai mūždien neko nevajag un ideju dāvanai nav?

Mēs piedāvājam idejas randiņam ar mammu. Atbrīvo nedēļas nogali vai vismaz vienu brīvu dienu un uzaicini mammu uz randiņu. Sniedz viņai nedalītu uzmanību, noliekot malā telefonus, mūždien degošos darbus un liec viņai justies kā vienai vienīgajai un pašai īpašākajai..

1. Pārgājiens

Sagatavo maršrutu atbilstoši jūsu aktivitāšu līmenim, sagatavo uzkodas, kādu dzērienu vai siltu tēju- šis ir svarīgs elements- mammai ne par ko nav jādomā, nav jāplāno un jāgatavojas, viņa var vienkārši baudīt. Gara pastaiga vai pārgājiens pa kādu vēl neredzētu dabas taku dos iespēju izrunāt neizrunāto, relaksēties un uzkrāt laimi un d vitamīnu. Pastaigu maršrutu idejas var meklēt šeit: https://aktivalatvija.lv/pastaigu-un-pargajienu-marsruti-latvija/

2. Izlaušanās istabas

Ja gribi pavisam negaidīti pārsteigt mammu, aizved piedzīvojumā uz kādu no izlaušanās istabām, kas plašā klāstā pieejamas daudzviet Latvijā. Tas prasīs komandas darbu, palīdzēs sadarboties un komunicēt pilnīgi citā līmenī. Azarts, varbūt pat adrenalīns, un labi pavadīts laiks garantēts.

3. Orientēšanās spēle

Šobrīd pieejams plašs klāsts ar jau gatavaām orientēšanās spēlēm, kā arī uzņēmumie, kas gatavi izstrādāt tās speciāli priekš tevis. Jau atkal- šis ir daudziem vēl nepieredzēts piedzīvojums un tas garantē spilgtas emocijas un jaunu pieredzi. Varbūt tas ir tieši tas, kas vajadzīgs tavai mammai? Izkustēties ejot pastaigā un atklāt vēl neredzētas vietas un nostūrus.

4. Brauciens ar kartingiem vai tricikliem

Mums visiem ik pa laikam vajag izvēdināt galvu un noķert adrenalīna garšu. Ja mamma ir ar mieru nedaudz ekstrēmākai un ātrākai atpūtai, tad šāds brauciens būs labs veids kā ļaut domām aizmirsties un koncentrēties tikai uz trasi priekšā. Smiekli, azarts un laba pēcgarša garantēta.

5. Kulinārijas meistarklase

Mūsdienās ir ļoti plašs klāsts ar meistarklasēm, kurās var iemācīties gatavot kā mazas karamales, tā treknus eklērus. Ja mammas vaļasprieks ir brīvdienās un svētkos pārsteigt ģiemni ar gardumiem, šādas meistarklases iemācīs mammai kādu jaunu recepti vai prasmi, turklāt to iemācīsieties arī jūs un varēsiet kopā gatavot ģimenei svētkos. Katru reizi kā pēc tam redzēsiet šo ēdienu, varēsiet gremdēties atmiņās par māmiņdienas randiņu.

Novēlam, lai visas mammas šajos svētkos, un ne tikai, vienmēr justos mīlētas un īpašas!