Lina gultas veļa- Ražota Latvijā

mikstinata lina gultas veļa

Lina audumam ir daudz brīnišķīgu īpašību, kuras izceļ to no citu audumu klāsta. Šajā rakstā apkopojām lina materiāla īpašības un kāpēc ir svarīgi izvēlēties tieši lina gultas veļu.

Mūsuprāt, lina audums ir Latviju visraksturojošākais materiāls. Visi esam esam dzirdējuši vismaz vienu Dainu, kura ietver sevī vārdu ”lins”, tātad jau izsenis latvietis ir pazinis un cienījis šo augu un no tā radīto materiālu.

1. Lins ir hipoalerģisks

Tas nozīmē, ka nerada alerģijas un derēs arī jūtīgas ādas īpašniekiem. Nevajadz;es satraukties, ka var rasties kādi izsitumi vai cita alerģiska reakcija.

2. Lins ir ekoloģisks materiāls

Lina audzēšanai nepieciešams krietni mazāks ūdens daudzums, it īpaši, ja salīdzina ar kokvilnas materiāla iegūšanu. Tam nav nepieciešami īpaši audzēšanas apstākļi vai pesticīdi, jo sējas lins spēj augt arī ļoti sliktos apstākļos.Ja Jūsu apģērbs vai gultas veļa sastāv no 100% lina, tad šo materiālu droši var likt komposta kaudzē un tas sadalīsies.

3. Lins un temperatūras regulācija

Lina temperatūras regulāciju mēs visbiežāk novērtējam tieši vasarā. Kāpēc? Lina materiālam ir īpašības, kas ļauj siltumam no mūsu ķermeņa “iziet”, kā arī tas viegli uzsūc mitrumu no mūsu ādas. Bet vai zinājāt, ka ziemā lina audums var darboties pretēji? Tas tāpēc, ka lina materiāls ir ļoti elpojošs un tieši šī īpašība palīdz ādai saņemt siltumu no apkārtējās telpas.

4. Lina audums un estētika

Lins, atšķirībā no citiem materiāliem, ar katru mazgāšanas reizi kļūs nevis dzeltens, bet arvien baltāks un mīkstāks. Tāpat 100% dabīgs lina audums ātrāk un vieglāk burzās, kas patiesība ir ļoti laba pazīme, jo norāda uz materiāla autentiskumu un kvalitāti.

Arī pie mums, Discover Latvia, ir pieejamas Latvijā ražotas gultas veļas. Ražotājs par sevi un saviem produktiem saka tā: “FlaxBox izmanto tikai augstākās kvalitātes eko-sertificētu mīksto lina audumu, kas ražots tepat mūsu reģionā.
FlaxBox radītā gultas veļa ir kvalitatīvs roku darbs līdz sīkākajai detaļai, kurai pircējs var pat neiedomāties pievērst uzmanību. FlaxBox komandai ir svarīgi radīt labāko, ko viņi spēj.
FlaxBox gultas veļa netiek ražota rūpnieciski, tā tiek radīta Ainažos, privātmājā. Šis uzņēmums neveido gatavās produkcijas uzkrājumus, jo pasūtījumi tiek gatavoti tikai pēc individuāla pasūtījuma. Klientiem ir iespēja pasūtīt gultasveļu sev tīkamākajās krāsās un nepieciešamajos izmēros. Visi FlaxBox pasūtījumi tiek izpildīti divu nedēļu laikā, jo pasūtījums tiek radīts īpaši Jums.”

120.00200.00
120.00200.00
120.00200.00
120.00200.00