Latvijā ražotas dāvanu idejas Māmiņdienai

Mātes diena katru gadu tiek svinēta maija otrajā svētdienā. Šogad tā tiks svinēta 9. maijā! Tā ir diena, kad varam pateikties savām māmiņām par visu to, ko viņas ir darījušas mūsu labā – par rūpēm, par mīlsetību un atbalstu!

Šajā rakstā apkoposim dāvanu idejas no Latvijas ražotājiem, kuras būtu piemērotas, meklējot dāvanu mīļajai māmiņai!

Protams, katra mamma būs priecīga par kādu mīļu vārdu, jauku novēlējumu, ziediem, paštaisītu kartiņu vai dzejoli, kuru viņai noskaitīsiet, bet tam var pievienot arī kādu noderīgu, skaistu dāvanu, kura būs paliekoša un vienmēr ļaus atcerēties par Jums šajos jaukajos svētkos.

1. Dāvana mammai, kurai patīk uzposties – auskari no Skaista Rota

Uzdāvinot mammai skaistus, sudraba auskarus, ir iespēja ilgtermiņā atkal un atkal aplieicnāt cik ļoti viņa ir svarīga un vajadzīga.

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Zīmola autors ir rotu mākslinieks ar vairāk kā 20 gadu aktīva darba pieredzi – Edgars Skulte. Rotas tiek izgatavotas apvienojot seno rotu izgatavošanas tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģiskiem risinājumiem

2. Dāvana mammai, kura vēlas sevi palutināt – dabīga kosmētika no Anne Nature

Visi zinām, ka mammas daudz strādā un vienmēr ir aizņemtas, tāpēc reizēm pietrūkst laiks, lai viņas pašas sevi palutinātu, tāpēc dāvana ar Anne Nature sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem būs laba alternatīva.

“Anne” tulkojumā no turku valodas nozīmē “Māte” – māte, kura rūpējas par savu ģimeni, dodot tai labāko. Anne Nature – Māte Daba – dzīvības šūpulis, kurā no vienkāršā rodas lielais un īpašais. Dzīvības puķe ir Annes radīšanas simbols.

Anne Nature kosmētika būs skaista un gaumīga, Latvijā ražota dāvana, kura iepriecinās mammas visos vecumos.

4. Dāvana mammai, kura mīl kafiju – dizaina krūze ar apdruku no Piparmētra

Ja esi pamanījs, ka mamma mīl iemalkot tasi siltas kafijas va tējas, tad Piparmētra dizaina krūze būs jauka dāvana Mātes dienā.

PIPARMĒTRA rada dažādas dizaina lietas ar apdruku, lai ikdienas steigā mēs neaizmirstu pateikt mīļajiem ‘’paldies, es tevi mīlu’’ un visādi citādi vārdiem un darbiem apskautu.

Bieži vien ar tiem trīs trāpīgajiem vārdiem arī ir par maz un ne vienmēr tos ir tik viegli pateikt. Un kad vārdiem vairs nav vietas un kad smagums uz sirds, tad jāliek smagums plaukstā…

Cik pasaulē māmiņas skaistas ir daudzas
Ar sirsnīgu skatienu, saulainu smaidu-
Par skaistāko savējo katrs mēs saucam
Kas ceļā mūs pavada, mājās mūs gaida
Cik reti mēs māmiņām dāvājam ziedus
Cik bieži mēs māmiņām nodarām gauži,
Bet māmiņas labās it visu prot piedot
Vien sirmāks kāds pavediens deniņos aužas.
To maigumu jūtot, ko bērnībā guvām
Mēs lielāki augsim un gudrāki kļūsim –
Vien nebēdā ,māmiņ, ka vecums nāk tuvāk
Tu mūžam man pati visskaistākā būsi!

PIPARMĒTRA

Ceļakrūze

17.50

5. Dāvana mammai, kura mīl iepirkties – krekls un svārki no Hele Wear

Visu bērnību mamma ir rūpējusies par Tavu apģērbu, kāpēc gan neiepriecināt mammu ar kaut ko jaunu un skaistu arī viņai pašai?

Hele Wear apģērbs nav rūpnieciski ražots. Katrs izstrādājums – vai tas būtu t-krekls vai svārki – ir roku darbs. Katrs zīmējums ir uzņēmuma veidotājas Heliones zīmēts.

Katra mamma novērtēs šādas dāvanas izvēli. Svārki un T-krekls būs piemēroti siltajām brīvdienām vai ikdienai.

Jauka dāvana būs arī T-krekls ar sevis izvēlētu apdruku – mammas mīļāko izteicienu, ģimenes fotogrāfiju, iedvesmojošu citātu vai apsveikuma pantiņu.

6. Dāvana mammas labsajūtai – vilnas čības no Woolig

Mammas labsajūta ir pats galvenais, ko ikviens no mums vēlas. Vilnas čības būs dāvana ērtībai!

Woolig vilnas čības ir roku darbs – tiek ražotas vilnas čibas, kurām piemīt īpašās vilnas īpašības – sildīt aukstā un atvēsināt karstā laikā. Tās pēc garas darba dienas ieskauj kājas un gādā par labsajūtu to velkāšanas laikā.

Katra māmiņa būs priecīga par iespēju atpūsties, atvēlēt laiku sev un justies ērti.

Ir iespeja izvēlēties. čības mammas mīļākajā krāsā – sarkanā, oranžā, zaļā, zilā vai pelēkā.

7. Dāvana mammai, kurai patīk visu darīt laikā – rokas pulkstenis no OviWatch

Mamma visu savu laiku veltījusi, lai izaudzinātu Jūs, uzdāvini viņai iespēju veltīt laiku sev!

Ovi Watch koka rokas pulksteņi ir augstas kvalitātes koka rokaspulksteņi. Mammas to varēs izmantot – gan ikdienā, gan īpašos gadījumos, piemēram, kāzās vai ballē.

Ovi Watch raskturo organiskas izejvielas, safīra kristāla stikliņi, augstākās kvalitātes mehānismi, siksniņas ir veidotas no dabīgās ādas, krāsotas ar augu izcelsmes krāsām un apstrādātas tikai ar rokām.

Woolig vilnas Čības

Tumši sarkanas

59.00

OVI Watch Koka Pulksteņi

Almon

99.00

Novēlam visām māmiņām mīļus, saulainus un pārsteigumiem pilnus šos skaistos svētkus!