Ražots Latvijā: Oriģinālas dāvanu idejas sievietei

Ikvienam ir patīkami saņemt dāvanas. Dāvināšanas procesu varam uzskatīt par ļoti īpašu, jo tas sagādā prieku gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam. Lai gan reizēm dāvanu izvēle var sagādāt grūtības, tomēr iepriecināt kādu sev tuvu cilvēku ir ļoti patīkami.

Šoreiz apkoposim dāvanu idejas no Latvijā ražotiem produktiem, kuras būtu piemērotas, meklējot dāvanu sievietei – mammai, māsai, meitai, sievai vai draudzenei..

1. Dāvana čaklajām sievietēm – plānotājs no Dear Diary

Dear Diary plānotājs būs lieliska dāvana sievietēm, kuras vienmēr ir skrējienā.

Dear Diary tika izveidota 2016. gadā. Plānotāja mērķis ir iedvesmot  noticēt sev, uzņemties riskus un sniegties pēc saviem sapņiem. Mērķu nospraušana, sekošana savai ikdienas rutīnai, spēlē lielu lomu mūsu dzīvēs.

Tas ir radīts, lai iedvesmotu sapņot, plānot un katru dienu spert soli tuvāk savu sapņu piepildījumam. Tajā ir paredzēta vieta, lai dokumentētu piedzīvojumus 2019. gadā, aprakstītu pārbaudījumus, veiksmes momentus un mācības. Plānotājā ir daudz iedvesmojošu citātu, kā arī jautājumi, kas mudina atskatīties uz padarīto, atminēties skaistas pieredzes un iedvesmo dzīvot pozitīvu dzīvesveidu.

Šis plānotājs jau trešo gadu iedvesmo, motivē un palīdz plānot skaistu, mērķtiecīgu un pozitīvu gadu gan Latvijā, gan citur pasaulē.

Apziņa, ka Jūs kļūstat par tādu cilvēku, kāds vienmēr esat gribējis būt, un ticība saviem spēkiem, ir visspēcīgākais iedvesmas avots. 

2. Ar šo dāvanu nekad nevar kļūdīties – dabīga kosmētika no Anne Nature

Bez kā sievietes nevar iztikt? Protams, ka bez kosmētikas. Tāpēc, ja izdomāsiet savai sievietei dāvināt kosmētiku, nekad nenokļūdīsieties, īpaši tad, ja tā būs dabīgā kosmētika.

Anne Nature radīšanas laiks patiesībā sniedzas nu jau tālajā skolas laikā, kad kabatas nauda tika pelnīta ar kosmētikas izplatīšanu un Skaidrīte izcēlās ar savu aizrautību un mīlestību pret ķīmijas stundām.

Vēlāk darbs zemnieku nevalstiskajā organizācijā, kur viņai bija unikāla iespēja iepazīt dažādus saimniekošanas veidus laukos gan Latvijā, gan visā pasaulē, manī nostiprināja pārliecību, ka ilgtspējīga ir tikai videi draudzīgā uzņēmējdarbība.

Tā dzima “Anne”, kas tulkojumā no turku valodas nozīmē “Māte” – māte, kura rūpējas par savu ģimeni, dodot tai labāko. Anne Nature – Māte Daba – dzīvības šūpulis, kurā no vienkāršā rodas lielais un īpašais. Dzīvības puķe ir Annes radīšanas simbols.

Izvēloties Anne Nature kosmētiku kā dāvanu sievietei, tu ne tikai palutināsi tās saņēmēju ar dabīgu produktu, kas efektīvi pilda savas funkcijas, bet arī atbalstīsi savējos Latvijā.

3. Patriotiska dāvana sievietei – Latviete džemperis no GrandFather Hoodies

Stilīgie, patriotiskie GrandFather Hoodies džemperi būs lieliska dāvanu ideja sievietei. Mēs visi zinām, ka sievietes drēbju skapis ir nepiepildāms, taču katram drēbes gabalam vienmēr tiek atrasts vareni labs pielietojums.

GrandFather Hoodies iedvesmas avots ir ģimene Īpašnieks Aleksandrs uzskata, ka tieši Dievs deva viņam tik spēcīgu saikni ar Vectēvu – tā, lai Vectēvs, ar savu pieredzi un stingrību, un Es ar savu enerģiju un jaunību varētu radīt kaut ko paliekošu.

Un tā, kopā, tika izveidots šis zīmols, kura stāsts ir par ģimeni un cieņu pret vecvecākiem.

Zīmola GrandFather Hoodies  mērķis ir radīt labākos džemperis un kapučjakas Latvijā un pasaulē. Tie izceļas ar savu kvalitāti un praktiskumu, ko noteikti novērtēs katra sieviete.

Veltot milzīgu uzmanību mazām detaļām, Grandfather Hoodies turpina uzlabot savus džemperus un jakas ar mērķi sasniegt izcilību.

4. Mīļa dāvana sievietei – dizaina lietas no Piparmētra

Piparmētras metāla krūzītes noteikti būs negaidīts pārsteigums ikvienai meitenei. Saņemot dāvanā šo krūzīti, viņa vēlēsies doties neaizmirstamos piedzīvojumos!

PIPARMĒTRA rada dažādas dizaina lietas, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā neaizmirstu pateikt mīļajiem ‘’paldies, es tevi mīlu’’ un visādi citādi vārdiem un darbiem apskautu.

Jā, mēs zinām, ka bieži vien ar tiem trīs trāpīgajiem vārdiem arī ir par maz. Zinām arī to, ka ne vienmēr tos ir tik viegli pateikt. Un kad vārdiem vairs nav vietas un kad smagums uz sirds, tad jāliek smagums plaukstā, un te nu Tev ir iespēja izvēlēties daudz un dikti, kas sirdī kņudina, un ar visplatāko banti iesaiņot sajūtas un dot.

PIPARMĒTRAS mērķis ir panākt, lai cilvēki dotu to sasildīto daļu sirds, kas plaukstā mitusi. Dotu vārdus, dotu laiku, dotu dienas. Dotu karstu kafiju no rīta gultā un dotu karstas bučas vēlā vakarā. Dotu apskāvienus un dot uzmundrinājumus. Dotu vārdus, kas uzrakstīti uz kartiņas, dotu atmiņas uzņemtā bildē, dotu apliecinājumus tā, kā jūti to Tu!

17.50

5. Vasarīga dāvana sievietei – krekls no Hele Wear

Hele Wear apģērbi ir vasaras hits! Nav svarīgi, vai Jūs izvēlēsieties īsos trikotāžas svārciņus ar kabatām vai kreklu ar pienenēm, sievietes novērtēs Jūsu dāvanas izvēli!

Hele Wear ir zīmols, kas radies un bāzējas Liepājā.

Hele Wear apģērbs nav rūpnieciski ražots. Katrs izstrādājums – vai tas būtu t-krekls, svārki vai cepure – ir roku darbs. Katrs solis – sākot no piegrieztnes konstruēšanas līdz šūšanai un apdrukai. Īpaša uzmanība tiek pievērsta auduma izvēlei. Tam jābūt kvalitatīvam un ilgmūžīgam – lai varat savu iemīļotāko t-kreklu valkāt arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Tāpat jāpievērš uzmanība arī apdrukai. Tā tiek veikta senajā sietspiedes tehnikā un tiek atzīta kā kvalitatīvākā un ilgtspējīgākā tekstila druka.

Katrs zīmējums ir uzņēmuma veidotājas Heliones zīmēts. Šos zīmējumus nekur citur nesastapsiet, kā tikai uz Hele Wear produktiem.

Roku darbs ir jāprot novērtēt!

6. Dāvana sievietes labsajūtai – gultas veļa no Flax Box

Mēs visi zinām, ka sievietēm ērta gulēšana ir ļoti svarīga. Tikko palienot zem segas viņām ir tik auksti, it kā istabā būtu -20 grādi! Ar Flax Box gultasveļu šo problēmu var atrisināt, un sieviete par to var dāsni pateikties!

FlaxBox ir mīkstināta lina gultas veļas zīmols, kura  pamatvērtības ir: ilgtspējīgs, veselīgs un mūsdienīgs produkts.

FlaxBox gultas veļa netiek ražota rūpnieciski, tā tiek radīta Ainažos, privātmājā. Šis uzņēmums neveido gatavās produkcijas uzkrājumus, jo pasūtījumi tiek gatavoti tikai pēc individuāla pasūtījuma.

FlaxBox izmanto tikai augstākās kvalitātes eko-sertificētu mīksto lina audumu, kas ražots tepat mūsu reģionā.

FlaxBox radītā gultas veļa ir kvalitatīvs roku darbs līdz sīkākajai detaļai – sievetes to patiešām novērtēs!

7. Praktiska dāvana sievietei – rokaspulkstenis no OviWatch

Sievietes laiks vienmēr ir saplānots. Kādēļ gan nepārsteigt viņu svētkos ar elegantu, praktisku un dabīgu dāvanu – koka rokaspulksteni no Ovi Watch?

Ovi Watch koka rokaspulksteņi ir ne tikai augstas kvalitātes pulksteņi, tie ir arī super viegli, kas ļauj to valkāt jebkurā dzīves situācijā – gan ikdienā, gan īpašos gadījumos, piemēram, kāzās vai ballē.

Ovi Watch ir izveidots priekš pasaules mērogiem mazā pilsēta – Liepājā, taču viņu ražotie koka pulksteņi ir kļuvuši par nopietnu spēlētāju pasaules tirgū.

Ovi Watch raskturo organiskas izejvielas, safīra kristāla stikliņi, augstākās kvalitātes mehānismi, siksniņas ir veidotas no dabīgās ādas,  krāsotas ar augu izcelsmes krāsām un apstrādātas tikai ar rokām.

Ja sieviete vēlas izcelties, tad Amare koka rokaspulkstenis būs tai ideāli piemērots. Tā būs perfekta dāvana mīļotajai sievietei.

Uz pulksteņa ciparnīcas ir iestrādāta Mandala zīme, kas simbolizē mīlestību.

120.00200.00

Ceram, ka spējāt smelties iedvesmu, izvēloties dāvanas mūsu internetveikalā. Šis ir tikai neliels apkopojums ar Latvijā ražotām precēm, ar kurām varat iepriecināt kādu sev dārgu sievieti viņas īpašajos svētkos!