Ražots Latvijā: dāvana absolventam

Pavisam tuvu ir laiks, kad mazie bērnudārznieki, devītās un divpadsmitās klases skolēni un augstskolu studenti noslēgs šo mācību gadu un dosies tālāk dzīvē meklēt jaunas zināšanas un smelties pieredzi. 

Ja šogad absolventus izlaidumā esi izlēmis sveikt ar Latvijā ražotām dāvanām, Tu esi īstajā vietā!

Esam apkopojuši noderīgas dāvanas, kuras patiks katram absolventam:

1. Dāvana gan lieliem, gan maziem absolventiem no SolidWoodGifts

Koka spēles, ko ražo Solid Wood Gifts, izceļas ar neparastiem risinajumiem, labu kvalitāti un samērīgām cenām.

Šī lieliskā koka spēle patiks bērniem un ar to labprāt spēlēsies arī pieaugušie, jo koka spēles trenē gan rociņas, gan prātu!

Koka spēles būs vērtīga dāvana, jo koks ir ilgtspējīgs materiāls, tas ir dabai draudzīgs, drošs un daudzpusīgs.

Absolvents, kurš saņems dāvanā Solid Wood Gifts koka spēles varēs tās spēlēt kopā ar draugiem skolā, augstskolā vai darba vietā, varēs pavadīt laiku kopā ar ģimeni, vai arī attīstīt savu radošo domāšanu brīvajā laikā.

2. Dāvana absolventam ar īpašu apdruku no PIPARMĒTRA

PIPARMĒTRA rada dizaina krūzes, kas ideāli piemērotas rīta kafijai, apvienojot to ar kādu jauku teksta apdruku. Tas var palīdzēt izteikt to, ko vienmēr esat jutuši, bet ikdienas steigā neesat paguvuši pateikt.

Ceļakrūzi var ņemt līdzi dažādos piedzīvojumos, var to pieliet pilnu ar kakao, zupu vai kafiju un karsēt virs ugunskura, kā arī tajā var iestādīt kādu mazu kaktusiņu, kas kalpos kā skaists istabas dekors. 

Pasniedzot absolventam apdrukāto ceļa krūzi, to var piepildīt ar absolventa mīļākajiem saldumiem, sarullētām banknotēm, monētām, u. c.

 

17.50

3. Izsmalcināta dāvana no Skaista Rota

Ikviena jauna meitene no sirds novērtēs kādu skaistu rotu. Kādēl gan nepalutināt savu absolventi ar sudraba auskariem.

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Skaista Rota auskari noteikti lieliski ies kopā ar visa veida puķēm. Gan rozēm, gan arī visparstākajām lauka puķēm.

4. Dāvana mazajam absolventam no OleWood

Kas var būt vēl skaistāka un vasarīgaka dāvana mazajam bērnudārza absolventam kā OleWood gismeklis “Taurenis”?

Gaismeklis iderēsies gan bērna guļamistabā, gan citās telpās, padarot to mājīgāku un krāsaināku. 

Ole Wood ir jauns Latvijas uzņēmums, kuram ir svarīgs ne tikai izstrādājuma izskats, bet arī tā drošums un kvalitāte. Katrs gaismeklis ir roku darbs. Izgatavojot gaismekli, tajā tiek ieliktas daļiņas no mīlestības, siltuma un enerģijas.

Pēc absolventa vēlmēm, vari izvēlēties viņam vai viņai piemērotāko gaismekli kūciņas, mākoņa, mēness, sirds, zvaigznes vai citās formās!

5. Dāvana studenta komfortam – džemperi no GrandFather Hoodies

Mūsu mājaslapā atradīsi džemperus gan mazajiem absolventiem, gan pieaugušajiem, kā arī varēsi izvēlēties džemperi ar vēlamo dizainu – “Milda” vai klasisko!

Džemperi radīti ar īpaši maigu un kvalitatīvu audumu, paaugstinātu apkakli, plašu kapuci un striķīšiem, kuri neizrausies.

Meklējot dāvanu 12. klases absolventam, džemperi vari pievienot dāvanu komplektam, kuru vari veidot no dažādām noderīgām lietām jeb izveidot topošā studenta izdzīvošanas komplektu no – apģērba, čībām, silta pleda, saldumiem, kanceleja precēm, utt. 

6. Stilīga dāvana gan absolventei, gan absolventam no Ovi Watch

Plānot savu laiku ir svarīgi gan vīriešiem, gan sievietēm, taču rokas pulkstenis var būt vienkārši lielisks aksesuārs. Rokas pulkstenis ir piemērota dāvana ikvienam!

Ovi Watch ir Latvijā ražotu rokas pulksteņu uzņēmums, kurš ieguvis popularitāti gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Katrs var izvēlēties sev vēlamo dizainu, krāsu un stilu. Visi pulksteņi ražoti no dabīgiem materiāliem, aprīkoti ar safīra kristāla stikliņiem un siksniņas ir veidotas no dabīgās ādas – tās tiek krāsotas ar augu izcelsmes krāsām un apstrādātas tikai ar rokām. 

Dāvinot absolventam pulksteni, dāvanai var pievienot apsveikuma kartiņu ar kādu dzejoli par laiku!

 

7. Noderīga dāvana ikvienam no CO2 Maple

Studentam tālākās mācībās noteikti noderēs gaisa kvalitātes mērītājs, jo laba gaisa kvalitāte nozīmē optimālu smadzeņu darbību.

Maple CO2 monitors ir orģināls gaisa kvalitatēs sensons ar unikālu dizains, jo katra ierīce ir veidota no īsta oša masīvkoka.
Gaisa kvalitāte telpā tiek atspoguļota ar kļavas lapas palīdzību, kļavas lapa maina savu krāsu 5 dažādos toņos, saprotams pat bērniem un redzams no attāluma. Lielāko dzīves daļu uzturamies telpās, tāpēc ir svarīgi zināt kādā gaisā dzīvojam.

 

Dāvanai komplektā var pievienot kādu istabas augu.

149.00

Katrs absolvents, liels vai mazs, ir pelnījis kādu skaistu dāvanu savā lielajā dzīves notikumā – skolas absolvēšanā!

Ej, nešaubies, ceļš labi sācies,
No tevis dzīve prasīs daudz.
Ej, mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Un visu, visu laiku audz.