Dāvanas Sieviešu Dienā Kolektīva Dāmām

Ir dažādas situācijas un svētki, kad dāvanu dāvināšana ir jauks un patīkams žests, kā iepriecināt un apsveikt savus kolēģus – to parasti dara uzņēmuma vadība, sagatavojot dāvanas darbiniekiem dzimšanas dienās, Ziemassvētkos, citos svētkos vai, izsakot pateicību.

Šajā bloga rakstā apkopotas Latvijā ražotas dāvanu idejas, kuras noderēs, sveicot dārgās kolēģes Sieviešu dienā, 8. martā!

Noderīga dāvana jebkurai sieviete – piezīmju bloks no Dekoru Fabrikas

Latvijā ražots piezīmju bloks būs noderīga dāvana kolēģēm sieviešu dienā, lai veiktu ikdienas pierakstus, atcerētos nozīmīgas lietas un ļautos radošai domu plūsmai brīvākos brīžos. 

Dekoru Fabrika savu darbību uzsāka 2009. gadā. Tās darbnīca atrodas Rīgā, Babītē, kurā tiek darināti izstrādājumi un suvenīri dažādiem dzīves gadījumiem.

Lielu daļu Dekoru Fabrikas izstrādājumu var personalizēt, t.i., izgatavot ar pasūtītājam vēlamo uzrakstu vai logo.​

Unikālais piezīmju bloks gatavots no bērza koka un sastāv no 100 lapām. Dizainu un krasu iespējams izvēlēties individuāli. Modernais koka piezīmju bloks izskatīsies stilīgi katrā sapulcē vai konferencē un būs palīgs katrā darba dienā.

Patriotiska dāvana – džemperis “Milda” no GrandFather hoodies

Saskaņots apģērbs kolēģēm? Kāpēc gan ne! Šāda dāvana kolēģēm būs perfekts tērps komandas pasākumam vai kopīgai fotosesijai.

Uzņemums GrandFather Hoodies ražo latviska dizaina džemperus gan lieliem, gan maziem. Jaunākā kolekcija – džemperi “Mildas” krāsā – izskatīsies stiligi un oriģināli ikvienam!

Audums ir ražots no garām kokvilnas šķiedrām, kas padara to izturīgu pret auduma pūkošanos un džemperis Jums varēs kalpot vairākus gadus!

Latvietis/e džemperi ar kapuci veidoti sadarbībā ar zīmola radītāju mākslinieku Ritumu Ivanovu!

Dāvana komfortam – vilnas čības no Woolig 

Komfortam pēc garas darba dienas, dāvini savām kolēģēm ērtās un košās Woolig vilnas čības – dāvanu, kuru novērtēs!

Uzņēmums Woolig ražo krāsainas vilnas čības, lai katrs varētu apstāties, atslābināties, apsēsties un vienkarši izbaudīt to ērtumu, kuru sniedz kvalitatīvi apavi kājām, kuras visu dienu pavadījušas biroja kurpēs!

Woolig vilnas čībām piemīt īpašās vilnas ipašības – sildīt aukstā laikā un atvēsināt karstā, tapēc, ja pēda mīl piekļaujošus apavus, tad iesakām izvēlēties izmēru, kas atbilst Jūsu kājas izmēram. Ja patīk nedaudz brīvāk, tad jāņem viens izmērs lielāks.

Atklājiet prieku, komfortu un vienkāršibu ar Woolig!

+
Nav noliktavā

Dāvana kafijas un tējas cienītājām – krūzīte ar apdruku no Piparmētra 

Skaista krūzīte darba vietā patiks katrai sievietei –  kolēģei, kurai brīvajos brīžos patīk iemalkot tasi tējas vai kafijas.

PIPARMĒTRA rada dažādas dizaina lietas, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā atgādinātu mums pateikt ‘’paldies’’ mūsu tuvajiem.

PIPARMĒTRA ražotās krūzītes ar apdruku būs iemesls jaukam sarunām, kopības brīžiem un patīkamiem pārtraukumiem.

Veidojot dāvanu, katrai krūzītei var pievienot kolēģes mīļāko tēju vai kafiju!

17.50

Iesakām šajā Sieviešu dienā iepriecināt savas kolēģes ar kādu īpāsu, Latvijā ražotu dāvanu un, protams, neaizmirsīsim par skaistajiem ziediem!

Novēlam skaistu, darbīgu un sievišķīgu 8.martu!

One thought on “Dāvanas Sieviešu Dienā Kolektīva Dāmām

Comments are closed.