Dāvanas Sieviešu dienā kolektīva dāmām

Ir dažādas situācijas un svētki, kad dāvanu dāvināšana ir jauks un patīkams žests, kā iepriecināt un apsveikt savus kolēģus – to parasti dara uzņēmuma vadība, sagatavojot dāvanas darbiniekiem dzimšanas dienās, Ziemassvētkos, citos svētkos vai, izsakot pateicību.

Šajā bloga rakstā apkopotas Latvijā ražotas dāvanu idejas, kuras noderēs, sveicot dārgās kolēģes Sieviešu dienā, 8. martā!

1. Noderīga dāvana jebkurai sieviete – piezīmju bloks no Dekoru Fabrikas

Latvijā ražots piezīmju bloks būs noderīga dāvana kolēģēm sieviešu dienā, lai veiktu ikdienas pierakstus, atcerētos nozīmīgas lietas un ļautos radošai domu plūsmai brīvākos brīžos. 

Dekoru Fabrika savu darbību uzsāka 2009. gadā. Tās darbnīca atrodas Rīgā, Babītē, kurā tiek darināti izstrādājumi un suvenīri dažādiem dzīves gadījumiem.

Lielu daļu Dekoru Fabrikas izstrādājumu var personalizēt, t.i., izgatavot ar pasūtītājam vēlamo uzrakstu vai logo.​

Unikālais piezīmju bloks gatavots no bērza koka un sastāv no 100 lapām. Dizainu un krasu iespējams izvēlēties individuāli. Modernais koka piezīmju bloks izskatīsies stilīgi katrā sapulcē vai konferencē un būs palīgs katrā darba dienā.

2. Sievišķīga dāvana kolēģēm – T-krekls no Hele Wear 

Skaists, moderns, stilīgs un ērts apģērbs – katrs sievietes sapnis. Ja zināmi pareizie izmēri, Latvijā ražots T-krekls būs radoša dāvana dārgajām kolēģēm Sieviešu dienā, jo kura sieviete gan nepriecātos par jaunu apģērba gabalu?

Hele Wear ir zīmols, kas radies Liepājā. Hele Wear ražo kvalitatīvu dizaina apģērbu sievietēm, piedāvājot gan T-kreklus, gan svārkus.

T-krekli tiek ražoti no augstas kvalitātes kokvilnas trikotāžas un apdrukāti ar noturīgu sietspiedes tehniku.

Un pats galvenais – krekls nav rūpnieciski ražots, tas ir profesionāls roku darbs!

3.  Dāvana mērķtiecīgām sievietēm – plānotājs no Dear Diary 

Šāda dāvana sievietei kalpos gan kā piezīmju bloks, lai pierakstītu ikdienas sīkumus, darāmos darbus un jaunu informāciju, gan palīdzēs rūpīgi izplānot dienas gaitu un iedvesmotu sapņot un spert soli tuvāk savu sapņu piepildījumam. 

Dear Diary tika izveidota 2016. gadā, kad tā ražotājas sanāca kopā, lai izveidotu to, kas katrai sievietei palīdzētu kļūt labākai.

Plānotājā ir daudz iedvesmojošu citātu, kā arī jautājumi, kas mudina atskatīties uz padarīto, atminēties skaistas pieredzes un iedvesmo dzīvot pozitīvu dzīvesveidu.

Plānotājs, kā dāvana kolēģēm sieviešu dienā, noderēs gan darbā, gan savas iekšējās pasaules sakārtošanā!

4. Patriotiska dāvana – džemperis “Milda” no GrandFather hoodies

Saskaņots apģērbs kolēģēm? Kāpēc gan ne! Šāda dāvana kolēģēm būs perfekts tērps komandas pasākumam vai kopīgai fotosesijai.

Uzņemums GrandFather Hoodies ražo latviska dizaina džemperus gan lieliem, gan maziem. Jaunākā kolekcija – džemperi “Mildas” krāsā – izskatīsies stiligi un oriģināli ikvienam!

Audums ir ražots no garām kokvilnas šķiedrām, kas padara to izturīgu pret auduma pūkošanos un džemperis Jums varēs kalpot vairākus gadus!

Latvietis/e džemperi ar kapuci veidoti sadarbībā ar zīmola radītāju mākslinieku Ritumu Ivanovu!

5. Dāvana kā aksesuārs un “must have” strādājošai sievietei – koka rokas pulkstenis no Ovi Watch 

Rokas pulkstenis domāts gan tiem, kuri grib zināt pareizu laiku, gan tiem, kas vēlas papildināt savu tēlu ar dārgu aksesuāru.

Tā būs lieliska dāvana katrai strādājosāi sieviete, īpaši Jūsu kolēģēm Sieviešu dienā, kā pateicība par viņu veltīto laiku un ieguldīto darbu Jūsu uzņēmumā.

Ovi Watch koka rokas pulksteņi ir ne tikai augstas kvalitātes pulksteņi, tie ir arī super viegli, kas ļauj to valkāt jebkurā dzīves situācijā.

“Lucus” ir koka rokas pulkstenis, kas ir izgatavots no 100% dabīga kļavas koka. Pulkstenī ir iebūvēts Šveicē ražots kvarca kustības mehānisms. Kļavas koks ar dabīgās ādas siksniņu un minerālstiklu kopā izskatās nevainojami.

OVI Watch Koka Pulksteņi

Lucus

89.00

6. Dāvana veselīgiem paradumiem – ūdens pudele no Rodlen

Sniedz savām kolēģēm iespēju no rīta, dodoties uz darbu, paņemt līdzi savu iemīļoto karsto dzērienu, kā arī turpmākā dienas gaitā remdēt savas slāpes ar veselīgu citrusaugļu ūdeni. 

Uzņēmums SIA „RODLEN” uzsācis darbību 2016. gada nogalē. To izveidoja divi Liepājas jaunieši, kuri mācās Liepājas Valsts tehnikumā par elektrotehniķiem – ieguldot visus savus uzkrājumus un skolas stipendiju, jaunieši izlēma izveidot Skolēnu mācību uzņēmumu.

Termo pudele noderēs kā termoss, uzturot dzērienu ilgstoši siltu ar maciņu palīdzību, kas veidots no speciāla materiāla. Arī kā ūdens pudele, nodrošinot, ka dzēriens saglabājas vēss pat karstās dienās.

Dienā pieaugušam cilvēkam būtu jāuzņem vismaz 2 litru ūdens, neskaitot to ūdeni, kas tiek izmantots, piemēram, kafijas pagatavošanai, vai arī kas ir saldinātās limonādēs un veikalu sulās!

6. Dāvana komfortam – vilnas čības no Woolig 

Komfortam pēc garas darba dienas, dāvini savām kolēģēm ērtās un košās Woolig vilnas čības – dāvanu, kuru novērtēs!

Uzņēmums Woolig ražo krāsainas vilnas čības, lai katrs varētu apstāties, atslābināties, apsēsties un vienkarši izbaudīt to ērtumu, kuru sniedz kvalitatīvi apavi kājām, kuras visu dienu pavadījušas biroja kurpēs!

Woolig vilnas čībām piemīt īpašās vilnas ipašības – sildīt aukstā laikā un atvēsināt karstā, tapēc, ja pēda mīl piekļaujošus apavus, tad iesakām izvēlēties izmēru, kas atbilst Jūsu kājas izmēram. Ja patīk nedaudz brīvāk, tad jāņem viens izmērs lielāks.

Atklājiet prieku, komfortu un vienkāršibu ar Woolig!

Woolig vilnas Čības

Tumši sarkanas

59.00

6. Dāvana kafijas un tējas cienītājām – krūzīte ar apdruku no Piparmētra 

Skaista krūzīte darba vietā patiks katrai sievietei –  kolēģei, kurai brīvajos brīžos patīk iemalkot tasi tējas vai kafijas.

PIPARMĒTRA rada dažādas dizaina lietas, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā atgādinātu mums pateikt ‘’paldies’’ mūsu tuvajiem.

PIPARMĒTRA ražotās krūzītes ar apdruku būs iemesls jaukam sarunām, kopības brīžiem un patīkamiem pārtraukumiem.

Veidojot dāvanu, katrai krūzītei var pievienot kolēģes mīļāko tēju vai kafiju!

PIPARMĒTRA

Ceļakrūze

17.50

Iesakām šajā Sieviešu dienā iepriecināt savas kolēģes ar kādu īpāsu, Latvijā ražotu dāvanu un, protams, neaizmirsīsim par skaistajiem ziediem!

Novēlam skaistu, darbīgu un sievišķīgu 8.martu!

One thought on “Dāvanas Sieviešu dienā kolektīva dāmām

Comments are closed.