Latvijā ražotas preces Tavai ikdienai

Latvijā ražotāju paliek ar vien vairāk un vairāk, un mums ir prieks Jūs iepazīstināt ar tiešām talantīgiem, motivētiem un radošiem cilvēkiem, kuri strādā, lai piepildītu savu sapni un iepriecinātu Jūs.

Šajā bloga rakstā apkopojām Latvijā ražotas preces, kas noderēs katra ikdienas gaitās.

1.  Ikdienišķa kleita ar noslēpumu no Be-with

Garai darba dienai ir piemērots ērts un klasisks apģērbs. Ir svarigi ikdienā justies brīvi, īpaši mainīgajos ziemas laikapstākļos – silti un komfortabli. 

“Be-with” ir inovatīvs produkts, kas radīts Latvijā 2017. gada sākumā. Tas ir dizaina apģērbs, kas pemērots apskāvieniem.

Kas var būt labaks par maigiem pieskārieniem piepildītu mīļotā apskāvienu pēc garas darba dienas?

Be-with galvenais mērķis ir veicināt kopā būšanu. Apģērbos izmantoti tikai ļoti patīkami un ilgtspējīgi audumi: eko-sertificēts bambuss un kokvilnas flīss. Īpaši dizainētās “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras.

2. Oriģināli dizaina priekšmeti no Dekoru Fabrika

Savu ikdienu mēs nevaram iedomaties bez pulksteņa,jo tas kļuvis par svarīgu mūsu dzīves sastāvdaļu – gan mājās, gan darbā, gan esot kustībā. Pulkstenis būs gan  noderīgs pirkums, gan teicama dāvana dažādos svētkos.

Dekoru Fabrika savu darbību uzsāka 2009. gadā un darina izstrādājumus un suvenīrus dažādiem dzīves gadījumiem.

Dekoru Fabrika rada sienas pulksteņus ar tāfeles efektu. Tie patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērni radoši varēs iemācīties noteikt pulksteņa laiku, taču pieaugušie varēs pierakstīt sev svarīgos atgādinājumus vai citātus.

Melnā krāsa interjerā simbolizē saturīgumu, bagātību un asociējas ar šarmu un eleganci.

3.  Personalizēti un ērti džemperi no Z-Wear

Ērti, moderni un oriģināli – tas raskturo ideālu ikdienas apģērbu, kas piemērots dažādām dzīves situācijām.

Uzņēmums Z-wear radījuši komfortabla un moderna  dizaina apģērbu līniju vīriešiem un sievietēm ar ideju izcelt katras zodiaka zīmes stiprākās un spilgtākās īpašības netradicionālā dizainā.

Džemperi piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem. Tie izskatīsies stilīgi, izmantojot jebkuru no piedāvatajiem krāsu salikumiem.

Iepazīsti savu zodiaka zīmi un atklāj savu perfektā dizaina džemperi!

4. Groziņi mantu uzglabāšanai no Iko Crochet

Lai ikdienā justos labi, videi, kurā Tu atrodies, ir jābūt sakārtotai un tīrai. Iko Crochet groziņi būs lieliski piemēroti mantu uzglabāšanai gan darba vidē, gan mājoklī.

IkoCrochet ir eleganti, ar rokām darināti un praktiski tamborēti grozi, ar kuru palīdzību viegli padarīt savu interjeru mājīgāku.

Ir iespējams pasūtīt atbilstošāko izmēru dažādām funkcijām – sākot no maziem groziņiem dažādu sīkumu uzglabāšanai līdz lieliem groziem kārtības nodrošināšanai bērnistabā vai veļas istabā.

Šie groziņi būs lielisks risinājums, meklējot dāvanu, kad jāiet ciemos – vienkārši piepildi groziņu ar saņēmēja mīļākajiem saldumiem vai noderīgām lietiņām – un oriģināla dāvana gatava!

5. Šūpuļkrēsls patīkamai relaksācijai no Hammock Chair

Kvalitatīva atpūta ir ļoti svarīga ikdienas sastāvdaļa. Šūpuļkrēsls iederēsies gan dzīvoklī, gan mājā, gan pagalmā – Hammock Chair piedāvā cilvēkiem šūpuļkrēslus ērtībai, kas palīdzētu uz brīdi apstāties un atvilkt elpu.

Visi Hammock Chair šūpuļkrēsli ir roku darbs, izvēlētie materiāli ir tīkami acij un pieskārienam. Visi šķērskoki ir atrasti Latvijas mežos vai pie Baltijas jūras un katrs no tiem ir unikāls un dabas veidots.

Katrs šūpuļkrēsls ir darināts pēc pasūtījuma un būs tieši tāds, kādu Jūs to vēlēsieties.

Tikai atpūties cilvēks ir spējīgs produktīvi strādāt, būt možs, dzīvespriecīgs un komunikabls. 

6.Ikdienas gaitām – personalizēts velosipēds no BS Bicycles

Ja esat no tiem aktīvajiem cilvēkiem, kuri ikdienā pa pilsētas ielām pārvietojas ar velosipēdu, Jums noteikti patiks BS bicycles piedāvātā iespēja personalizēt pašam savu velosipēdu.

BS bicycles unikalitāte tiek radīta apvienojot kvalitāti un individuālu dizainu. Velosipēdi tiek radīti pēc aktuālākajām tendencēm.

Ar BS bicyles velosipēdiem Jūs noteikti izcelsieties pūlī – katrs radītais velosipēds tāds pasaulē ir tikai viens.

Ja vēlaties padarīt savu ikdienu krāsaināku, tad izmantojiet šo iespēju un lieciet savam sapņu velosipēdam kļūt par realitāti.

Latvijas ražotāji rada noderīgas, praktiskas, radošas un oriģinālas lietas. Atbalstot pašmāju ražotājus, mēs atbalstām jaunas idejas un Latvijas izaugsmi. Kā jau mēs visi zinām, Latvijā ražoti produkti ir uzticami un kvalitatīvi!

DiscoverLatvia e-komercijas veikalā ievietoto produktu klāsts arvien paplašinās, jaunas dāvanu idejas vēl sekos – tiekamies nākamajā rakstā!