Ziemassvētku dāvanas bērniem

Dāvanu dāvināšanas nozīmīgums

Svētki tuvojas. Lielai daļai tas nozīmē, ka ir sākusies dāvanu dāvināšanas sezona. Ar dāvanu dāvināšanu nāk lieliska iespēja izpaust sevi un iepriecināt sev tuvos un mīļos. Dāvināšana ir universāls veids izrādīt, ka mums rūp un mēs novērtējam savus līdzcilvēkus, kā arī tas ļoti labi stiprina un uzlabo attiecības ar draugiem un radiem. 

Dāvanas it īpaši nozīmīgas ir bērniem. Bērnam ir svarīgi just, ka viņš tiek mīlēts un par viņu rūpējas. Ziemassvētku laikā to vislabāk var izdarīt, pavadot laiku kopā un, protams, arī dāvinot dāvanas. Lai prieks būtu gan bērnam, kurš saņem dāvanu, gan pašam dāvinātājam, izvēlies dāvināt Latvijā ražotas rotaļlietas, kas ne tikai iepriecinās bērnu, bet arī veicinās viņa radošumu, augšanu un attīstību! 

Dažkārt dāvanas izvēlēšanās var radīt uztraukumu, jo vēlamies atrast to ideālo dāvanu, bet šogad par to nebūs jāsatraucas, jo mēs esam sastādījuši sarakstu ar Latvijā ražotām rotaļlietām, kuras iepriecinās jebkuru bērnu. 

DIP DAP koka skrejriteņi.

MGS FACTORY ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā un ražo sava zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Latvijā, skaistā pilsētā – Kuldīgā. MGS FACTORY radītās koka rotaļlietas DIP DAP, ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī videi draudzīgas. DIP DAP koka rotaļlietās ir arī pārdomāts un estētisks dizains.

Skrejritēņi pieejami daudz dažādās krāsās un dizainos, tāpēc atradīsies kaut kas jebkura mazā ķipara gaumei. Iespējams iegādāties arī plecu siksnu vieglākai skrejriteņa pārnēsāšanai un dabīgu filca somu, kurā skrejriteņa īpašnnieks var uzglabāt kādu našķi vai mīļlietiņu

Burbuļu spēles

Sociālā uzņēmuma BURBUĻU SPĒLES mērķis ir ar burbuļu rotaļu palīdzību veicināt bērnu runas attīstību, lai pasaulē mazinātos to bērnu skaits, kam ir grūtības ar runu, lasītprasmi un pirmsskolas izglītības programmas apguvi.

Darbošanās ar ziepju burbuļiem bērnos rada emocionālu pacēlumu un prieku, satrauktie bērni nomierinās un koncentrējas burbuļu veidošanas procesam. Burbuļu spēles labvēlīgi ietekmē bērnus ar autiskā spektra traucējumiem, burbuļu rotaļas ir piemērotas arī bērniem ar īpašām vajadzībām un sniedz milzīgu gandarījumu par katru izveidoto ziepju burbuli.

Burbuļu spēles produkti

Ette Tete Mēbeles Bērniem

Ette Tete ir ģimenes uzņēmums, kuru radījuši Linda Riekstiņa-Šnore un Krišjānis Šnore. Ideja par bērniem paredzētu mēbeļu ražošanu Lindai un Krišjānim radās, kad pašiem bija gaidāms ģimenes pieaugums. Līdz ar šo notikumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par mazajiem, būtu drošas, ērtas lietošanā un arī vizuāli pievilcīgas.

Īpaši iecienīts ir Parveidojamais Pikleres trijstūris ”Mopitri”. Unikāls spēļu laukums jebkuram bērnam, kas palīdzēs attīstīt veiklību un kustību prieku, kā arī attīstīt līdzsvaru, balstoties uz Pikleres pedagoģiju. Šī rotaļlieta nekad nekļūs garlaicīga, jo var tikt pārvērsta dažādās formās, ik reiz no jauna iepriecinot bērnu.

MEADOWME Ekoloģiskā Gultas Veļa

Lieliska dāvana pašiem mazākajiem būtu MEADOWME Ekoloģiskā gultas veļa. Darināta no ekoloģiskās kokvilnas satīna auduma, izšūta ar pļavas ziediem, kas iepriecināts un atgādinās par skaistajiem vasaras mēnešiem jebkurā gada laikā.

Pieejami dažādi produkti, sākot no Mīļlupattiņām līdz pilnīgiem gultas veļas komplektiem, kas būtu perfekti piemēroti kā skaista un sirsnīga dāvana jaunajiem vecākiem. Komplektā nāk arī atmiņu kladīte, kuru var piepildīt ar mazā brīnumiņa pirmajiem piedzīvojumiem plašajā pasaulē.

BETOLLI Apģērbi un Aksesuāri

Mazos džentelmeņus ziemassvētkos var iepriecināt ar brīnišķīgiem tauriņiem no BetolliI. Betolli zīmols saviem klientiem piedāvā personalizētus un oriģinālus produktus, tai skaitā plašu aksesuāru klāstu – tauriņus, aproču pogas un krūšu kabatlakatiņus, cepures, somas utt. Tauriņus iespējams izgatavot klientam vēlmajās krāsu kombinācijās, kā arī ar individualizētiem izšuvumiem (monogrammas, iniciāļi, logo, vārdi). Krāsu kombinācijas un izšuvumu vienīgie ierobežojumi ir klientu iztēle. Personalizēts tauriņš būs izcils aksesuārs gan ikdienā, gan svētkos.

Lieliska dāvana tēvam un dēlam būtu vienota stila tauriņi, ar kuriem varētu kopīgi uzpucēties un nākošajiem svētkiem. Tas noteikti gan radītu kopības sajūtu pašiem valkātājiem, gan iepriecinātus visus apkārt esošos.

PENGUIN STORIES Plānotāji

Noderīga dāvana skolas vecuma bērnam, noteikti ir PENGUIN STORIES plānotājs. Pieejami dažādos veidos un formās, un ir gana interaktīvi, lai jaunietim būtu interesantāk plānot savu laiku.

PENGUIN STORIES plānotāji ir ne tikai ir praktisks, bet arī ir gaumīgs un iederas jebkurā mājokļa interjerā, jo veidoti no organiskā stikla. Tikko arī klāt nācis ir magnētiskais plānotājs, ko ļoti ērti var pielikt pie ledusskapja, lai visai ģimenei būtu vieglāk plānot savus ikdienas darbus.

Visi plānotāji ir nedatēti un tāpēc tos var izmantot atkārtoti katru nedēļu, mēnesi un gadu. Kas zin, varbūt šo praktisko dāvanu varēs pat nodot bērniem un bērnu bērniem mantojumā.

Tiny Latvian Spilveni un Spilvengultas

Tiny Latvian piedāvā spilvengultas visiem vecumiem un izmēriem, lai gulētu, zvilnētu, sauļotos, lasītu, skatītos filmas, baudītu kopābūšanas laiku vai vienatnē pabūtu savā “ligzdiņā”. Kā arī dekoratīvos spilventiņus, kas kalpos kā lieliska dāvana Ziemassvētkos, būs skaists papildinājums bērnistabai vai kļūs par labāko draugu mazulim.

Tiny Latvian par sevi: “Pašas bērniem izsapņotas un radītas idejas, tagad ir izaugušas par nostrādātu produktu un gatavas doties pasaulē iepriecināt citus mazos rezgaļus. Joprojām darināts ar lielu rūpību un mīlestību, lai nestu prieku un sajūsmu arī Jūsu mājās.”

17.0022.50

Grandfather Hoodies

Katram Latvietim savu kapučdžemperi ‘Latvietis’, lai siltums tiek arī sirsniņā. Patriotisms ir jāmāca jau no bērnības. Kā vēl labāk to izdarīt, ja ne uzdāvinot savai atvasei ērto un silto džemperi ar uzrakstu Latvietis.

Granfather Hoodies, radot klasisko džemepri, viens no galvenajiem kritērijiem ir, lai būtu silti, it īpaši kaklam, tāpēc rada to ar augsto apkakli un kapuci ar dubulto oderi! Džemperi ir šūti no īpaši siltas kokvilnas auduma ar pagarinātam piedurknēm! Visiem džemperiem kapucē ir iestrādātas papildus šuves, lai nebūtu ispējams striķus izraut ārā un kapuce veidotu labāku formu tos savelkot!

Dāvana pašiem mazākajiem no Nature King

Nature King taisa šūpuļus un citus noderīgus produktus bērniem. Nosaukums “Nature King” izveidojies no vārdiem “dabas bērns”. Cilvēks, kas ir vienkāršs un patiess pret sevi. Cilvēks, kas sevi savieno ar dabu un ir karalis pats savai dzīvei.

“Nature King” preces raksturo 3 vārdi:

  • minimālisms – lai tās iederētos jebkurā mājā
  • pārveidojams – lai tās varātu pielāgot bērniņam, kamēr tas aug
  • dabīgs – materiālos, sekojot senču pamatidejai
49.0085.00
356.00374.00
702.00834.00
813.00946.00