Svaigs Gaiss Un Tā Nozīmīgums Organismā

Man liekas, ka mēs visi piekritīsim, ka parasti jūtamies laimīgāki, kad spīd saule un ir iespējams pavadīt laiku ārā. Svaigam gaisam  ir vairākas priekšrocības; tas var palīdzēt atslābināties un uzlabot fizisko un garīgo pašsajūtu.

Neatkarīgi no gada laika mums vienmēr vajadzētu vairāk izmantot brīvā dabā esošās iespējas. Šeit ir 6 iemesli, kāpēc Tev vajadzētu pavadīt laiku ārā, svaigā gaisā, lai uzlabotu labsajūtu:

Svaigs gaiss ir labs Jūsu gremošanas sistēmai

Svaigs gaiss palielina skābekļa plūsmu, palīdzot efektīvāk sagremot pārtiku, tāpēc tas jo īpaši palīdzēs, ja mēģināt zaudēt svaru.

Svaigs gaiss palīdz uzlabot asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu

Izvairieties no piesārņotas vides, īpaši, ja nepieciešams uzlabot asinsspiedienu. Kā arī izvairieties no intensīvas satiksmes, jo ķermenim būs jāstrādā vairāk, lai iegūtu nepieciešamo skābekļa daudzumu, aotomošīnu piesārņotā gaisa dēļ.

Svaigs gaiss padara Tevi laimīgāku

Jo vairāk svaiga gaisa mēs saņemat, jo vairāk elpojam skābekļa, kas palielin ieelpotā serotonīna (laimīgā hormona) daudzumu, tādējādi padarot Tevi laimīgāku.

Svaigs gaiss stiprina Tavu imūnsistēmu

Palielinot iegūtā svaiga gaisa daudzumu, palielināsies skābekļa daudzums, kas palīdz mūsu baltajām asins šūnām pareizi darboties, cīnoties un iznīcinot baktērijas un mikrobus.

Noskaidro cik svaigs gaiss ir Tavās mājās ar CO2 monitoru!

Maple CO2 monitors ir orģināls gaisa kvalitatēs sensons ar unikālu dizains, jo katra ierīce ir veidota no īsta oša masīvkoka.
Gaisa kvalitāte telpā tiek atspoguļota ar kļavas lapas palīdzību, kļavas lapa maina savu krāsu 5 dažādos toņos, saprotams pat bērniem un redzams no attāluma. Lielāko dzīves daļu uzturamies telpās, tāpēc ir svarīgi zināt kādā gaisā dzīvojam.

149.00

Svaigs gaiss attīra plaušas

Tavas plaušas paplašinās vairāk, ja skābekļa daudzums palielinās, tāpēc svaigs gaiss uzlabo plaušu attīrīšanos. Izelpojot caur plaušām, Tu no ķermeņa atbrīvo toksīnus.

Svaigs gaiss dod vairāk enerģijas un asāku prātu

Iespējams, esi poamanījis, ka pēc laika pavadīšanas ārā,  atgriežoties telpās, jūtoties vieglāk  un, iespējams,  pat esi gatavs atgriezties darbā. Vairāk skābekļa nodrošina lielāku smadzeņu darbību, uzlabojot koncentrēšanās spējas un nodrošinot vairāk enerģijas.

Iekļaujot savā ikdienā fiziskas aktivitātes laukā, Tu vari pamainīt savu ikdienas rutīnu. Tas ir ekonomiski izdevīgāk, nekā maksāt ikmēneša sporta zāles abonementu, un jūs saņemsiet visus labumus, ko piedāvā svaigs gaiss.

Lai padarītu sportošanu laukā daudz jautrāku, aplūko Latvijā ražotus produktus, kas paredzēti tieši šim mērķim.