7 Lieliski Iemesli Kāpēc Iepirkties Pie Pašmāju Ražotājiem

Ko sabiedrībai dod vietējo ražotāju produktu iegāde?

Kad iepērcies lokāli, tas ir ieguldījums Tavas sabiedrības un apkaimes attīstībā. Patiesībā, no katriem 100€, ko iztērē pie vietējiem ražotājiem, aptuveni 50-60€ atgriežas atpakaļ vietējā apritē.

Nauda tiek saglabāta sabiedrībā, jo vietējie biznesi bieži vien iegādājas izejmateriālus no citiem vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Iepērkoties lokāli, Tu palīdzi attīstīties arī citiem vietējiem biznesiem un ar nodokļiem nodrošini ērtas dzīves pamatu sev un savai kopienai.

Pat, ja Tu to neapzinies, iepērkoties pie vietējiem ražotājiem, Tu stimulē ekonomikas attīstību un palīdzi savai sabiedrībai augt, attīstīties un veidot unikālu vidi sev apkārt.

Lai arī ekonomikas uzlabošana ir viens no lielākajiem iemesliem, lai iepirktos lokāli, mēs esam apkopojuši vēl 7 iemeslus kāpēc ir svarīgi atbalstīt vietējos ražotājus.

#1 Produkts, ko iegādāsies būs ar savu unikālo personību

Visticamāk, ka ražotājam ir saistošs savs produkts, tāpēc tiek ieguldīts laiks un darbs, lai sarūpētu kvalitatīvu un labu produktu, kas arī nozīmē, ka viņi ir gatavi darīt vairāk, lai klientam būtu patīkama pieredze. Tas nozīmē, ka produktu ir iespējams pielāgot, personalizēt un tas nāks komplektā ar savu unikālo stāstu.

#2 Rada vairāk darbavietu

Mazi vietējie uzņēmumi nodrošina visvairāk darbavietu. Un ne tikai, tie arī izmanto citu vietējo uzņēmumu pakalpojumus, tādējādi palielinot darbatirgu vēl vairāk.

#3 īsākas rindas

Īsākas un retākas rindas nozīmē mazāk stresa un drūzmas, un tas noteikti ir liels bonuss iepērkoties lokāli.

#4 Samazina nelabvēlīgu  ietekmi uz vidi

Transports ir viens no lielākajiem iemesliem. Pasūtot produktu no vietējiem ražotājiem, ir nepieciešams mazāk izmantot transportus. Iepērkoties lokāli, Tu palīdzi samazināt piesārņojumu, satiksmes sastrēgumus, biotopu zudumu un pasaules resursu izsīkšanu.

#5 Bezpeļņas organizācijas saņem vairāk atbalsta

Vietējie uzņēmumi nodrošina milzīgu atbalstu bezpeļņas organizācijām, patiesībā, bezpeļņas organizācijas saņem par 350% vairāk naudas no vietējiem uzņēmumiem, nekā no globāliem uzņēmumiem.

#6 Nodokļi tiek labāk pielietoti

Nodokļi, ko maksā vietējie uzņēmumi tiek izmanoti, lai uzlabotu mūsu sabiedrību, proti, tie tiek izmantoti skolām, parkiem, infrastruktūras uzlabošanai un daudz citiem projektiem, kas uzlabo gan Tavu, gan Tavu tuvinieku labklājību.

#7 Unikāls un ekskluzīvs

Vietējie uzņēmumi neražo produktus lielos daudzumus. Un tas nozīmē, ka netiek izmantotas masu ražošnas tehnikas, procesi un sastāvdaļas. Kad iepērcies lokāli, tad visticamāk, ka iegūsi kaut ko, kas ir unikāls un ekskluzīvs.

Apskati arī mūsu mājaslapā pieejamo pašmāju ražotāju produktus un uzlabo savu dzīves kvalitāti!