Latvijā ražoti apģērbi un aksesuāri

Iespējams, liela daļa cilvēku pat nezin cik daudz un dažādus apģērbus un aksesuārus piedāvā pašmāju ražotāji. Piedāvājuma klāsts ir tik plašs, ka var piemeklēt kaut ko jebkurai dzīves situācijai. Mēs esam apkopojuši dažus no visiem brīnišķīgajiem produktiem, ko piedāvā latviešu ražotāji.

 

1. Auskari “Skaista Rota saule” no Skaista Rota

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Zīmola autors ir rotu mākslinieks ar vairāk kā 20 gadu aktīva darba pieredzi – Edgars Skulte. Rotas tiek izgatavotas apvienojot seno rotu izgatavošanas tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģiskiem risinājumiem

Saules simbols latviešu folklorā laiku laikos ir plaši lietots. Saules nozīme ir visdažādākā – no cilvēka dzīves divu ciklu atspoguļojuma līdz vienotības, kopuma, nebeidzamas kustības un aizsardzības apzīmējumam. Saule – gluži kā baltā krāsa – latviešiem ir arī augstāko ētisko vērtību simbols.

Skaista Rota auskari pieejami gan tumšajā, gan gaišajā sudrabā un izskatīsies eleganti un smalki jebkurā situācijā.

2. BETOLLI Apģērbi un aksesuāri

„BETOLLI” ir jauns ģimenes uzņēmums, kura ideja radusies, audzinot divus brīnišķīgus bērnus. Arī zīmola nosaukums radies bērnu vārdu – Elizabete un Olivers – apvienošanas rezultātā. Saviem bērniem sniedzam tikai to labāko, tāpēc arī vēlamies, lai mūsu klienti saprastu – “BETOLLI” ir apliecinājums mūsu piedāvātajai kvalitātei.

Piedāvājumā ir vairāki tauriņu dizaini- klasiskais, piespraužamais, bērnu un sieviešu. Tauriņus iespējams izgatavot klientam vēlmajās krāsu kombinācijās, kā arī ar individualizētiem izšuvumiem (monogrammas, iniciāļi, logo, vārdi). Krāsu kombinācijas un izšuvumu vienīgie ierobežojumi ir klientu iztēle. Personalizēts tauriņš būs izcils aksesuārs gan ikdienā, gan svētkos.

Oriģinālas lietas izceļ valkātāja personību. Esi unikāls un pasūti savu individualizēto Betolli tauriņu!

3. Latviete – džemperis “Milda” ar kapuci no Grandfather Hoodies

Veltot milzīgu uzmanību mazām detaļām, Grandfather Hoodies turpina uzlabot savus džemperus un jakas ar mērķi sasniegt izcilību. Grandfather Hoodies lielais mērķis ir izveidot pasaules labāko kapučjaku!

Orģinālie Latvietis/e džemperi ar kapuci sadarbībā ar zīmola radītāju mākslinieku Ritumu Ivanovu!
Radot klasisko džemepri viens no mūsu galvenajiem kritērijiem bija, lai būtu silti, it īpaši kaklam, tāpēc radījām to ar augsto apkakli un kapuci ar dubulto oderi! Džemperi ir šūti no īpaši siltas kokvilnas auduma ar pagarinātam piedurknēm! Visiem džemperiem kapucē ir iestrādātas papildus šuves, lai nebūtu ispējams striķus izraut ārā un kapuce veidotu labāku formu tos savelkot!

”Es domāju, ka tieši tādēļ Dievs deva mums tik spēcīgu saikni – tā, lai Vectēvs, ar savu pieredzi un stingrību, un Es ar savu enerģiju un jaunību varētu radīt kaut ko paliekošu. Un tā, kopā, mēs izveidojām šo zīmolu!”