Latvijā ražoti apģērbi un aksesuāri

Iespējams, liela daļa cilvēku pat nezin cik daudz un dažādus apģērbus un aksesuārus piedāvā pašmāju ražotāji. Piedāvājuma klāsts ir tik plašs, ka var piemeklēt kaut ko jebkurai dzīves situācijai. Mēs esam apkopojuši dažus no visiem brīnišķīgajiem produktiem, ko piedāvā latviešu ražotāji.

 

1. Koka rokaspulkstenis “Latvietis” no OVI Watch

OVI Watch ir viens no pazīstamākajiem Latvijas stārtapiem jeb jaunuzņēmumiem. 2016. gadā OVI Watch tika atzīts par Zaļāko start up uzņēmumu Latvijā. OVI koka rokaspulksteņi tiek ražoti no dabīgām izejvielām, pulksteņa korpusi ir veidoti no gobas, ķirškoka, riekstkoka un tīkkoka, bet siksniņa no dabīgas teļādas.

Par godu Latvijas simtgadei, OVI Watch ir izlaiduši rokaspulksteni “Latvietis”, kas ir veidots no Padouk koka, aprīkots ar Šveicē ražotu kustības mehānismu un safīra kristāla stikliņu.

OVI watch koka rokaspulksteņi būs lgaumīgs aksesuārs ikvienā dzīves situācijā. Šie pulksteņi lieliski saderēs ar jebkuru ģērbšanās stilu un tiks pamanīti!

Katrs OVI Watch pagatavotais koka rokaspulkstenis ir īstens meistardarbs, jo tas ir darināts ar rokām

OVI Watch Koka Pulksteņi

Latvietis

169.00

2. Auskari “Skaista Rota saule” no Skaista Rota

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Zīmola autors ir rotu mākslinieks ar vairāk kā 20 gadu aktīva darba pieredzi – Edgars Skulte. Rotas tiek izgatavotas apvienojot seno rotu izgatavošanas tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģiskiem risinājumiem

Saules simbols latviešu folklorā laiku laikos ir plaši lietots. Saules nozīme ir visdažādākā – no cilvēka dzīves divu ciklu atspoguļojuma līdz vienotības, kopuma, nebeidzamas kustības un aizsardzības apzīmējumam. Saule – gluži kā baltā krāsa – latviešiem ir arī augstāko ētisko vērtību simbols.

Skaista Rota auskari pieejami gan tumšajā, gan gaišajā sudrabā un izskatīsies eleganti un smalki jebkurā situācijā.

3. BETOLLI Apģērbi un aksesuāri

„BETOLLI” ir jauns ģimenes uzņēmums, kura ideja radusies, audzinot divus brīnišķīgus bērnus. Arī zīmola nosaukums radies bērnu vārdu – Elizabete un Olivers – apvienošanas rezultātā. Saviem bērniem sniedzam tikai to labāko, tāpēc arī vēlamies, lai mūsu klienti saprastu – “BETOLLI” ir apliecinājums mūsu piedāvātajai kvalitātei.

Piedāvājumā ir vairāki tauriņu dizaini- klasiskais, piespraužamais, bērnu un sieviešu. Tauriņus iespējams izgatavot klientam vēlmajās krāsu kombinācijās, kā arī ar individualizētiem izšuvumiem (monogrammas, iniciāļi, logo, vārdi). Krāsu kombinācijas un izšuvumu vienīgie ierobežojumi ir klientu iztēle. Personalizēts tauriņš būs izcils aksesuārs gan ikdienā, gan svētkos.

Oriģinālas lietas izceļ valkātāja personību. Esi unikāls un pasūti savu individualizēto Betolli tauriņu!

4. Latviete – džemperis “Milda” ar kapuci no Grandfather Hoodies

Veltot milzīgu uzmanību mazām detaļām, Grandfather Hoodies turpina uzlabot savus džemperus un jakas ar mērķi sasniegt izcilību. Grandfather Hoodies lielais mērķis ir izveidot pasaules labāko kapučjaku!

Orģinālie Latvietis/e džemperi ar kapuci sadarbībā ar zīmola radītāju mākslinieku Ritumu Ivanovu!
Radot klasisko džemepri viens no mūsu galvenajiem kritērijiem bija, lai būtu silti, it īpaši kaklam, tāpēc radījām to ar augsto apkakli un kapuci ar dubulto oderi! Džemperi ir šūti no īpaši siltas kokvilnas auduma ar pagarinātam piedurknēm! Visiem džemperiem kapucē ir iestrādātas papildus šuves, lai nebūtu ispējams striķus izraut ārā un kapuce veidotu labāku formu tos savelkot!

”Es domāju, ka tieši tādēļ Dievs deva mums tik spēcīgu saikni – tā, lai Vectēvs, ar savu pieredzi un stingrību, un Es ar savu enerģiju un jaunību varētu radīt kaut ko paliekošu. Un tā, kopā, mēs izveidojām šo zīmolu!”

Nav noliktavā

5. Apģērbi no Hele Wear

Hele Wear apģērbs nav rūpnieciski ražots. Katrs izstrādājums – vai tas būtu t-krekls, svārki vai cepure – ir roku darbs. Katrs solis – sākot no piegrieztnes konstruēšanas līdz šūšanai un apdrukai – ir roku darbs. Īpaša uzmanība tiek pievērsta auduma izvēlei. Tam jābūt kvalitatīvam un ilgmūžīgam – lai varat savu iemīļotāko t-kreklu valkāt arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Tāpat jāpievērš uzmanība arī apdrukai. Tā tiek veikta senajā sietspiedes tehnikā un tiek atzīta kā kvalitatīvākā un ilgtspējīgākā tekstila druka.

Katrs zīmējums ir uzņēmuma veidotājas Heliones zīmēts. Šos zīmējumus nekur citur nesastapsiet, kā tikai uz Hele Wear produktiem.

6. T-krekli un džemperi no Z-wear

Katrā no mums ir mūsu iekšējais dzinulis un motors, kas dzen mūs uz priekšu. Šo motoru mēs saucam par mūsu rakstura īpašībām, ko lielā mērā ietekmē mūsu zodiaka zīme.

Esam radījuši Z-wear ar ideju, izcelt katras zodiaka zīmes stiprākās un spilgtākās īpašības netradicionālā dizainā, liekot uzsvaru uz rakstura īpašībām.

Z-wear piedāvā komfortabla, moderna un tai pat laikā universāla dizaina apģērbu vīriešiem un sievietēm. Zodiaku dizains uz apģērba tiek drukāts, izmantojot sietspiedes tehniku, jo tā nodrošina vislabāko krāsas iesūkšanos audumā, līdz ar to drukas dizains saglabā savu noturību un krāsas intensitāti ilgtermiņā.

Parādi savu personību ar savu stilu!

7. Horizontālais Minimālists no Lacis Original

‘Horizontālais minimālists’ Pirmais ‘LACIS original’ maku kolekcijā. Tam ir vienkāršs dizains un, pateicoties izmēram, maks patīkami sēž rokā.

Pēc ilgas lietošanas ādas krāsa kļūst dzidrāka, tekstūra gludāka un tā iegūs unikālu, neatkārtojamu izskatu. Ideāli piemērots nēsāšanai bikšu un šortu priekšējās un aizmugurējās kabatās, mazās klačās un rokassomiņās. Mazs un plāns trīs nodalījumu maks. Paredzēts sešām bankas kartēm, ko ar laiku var palielināt, un salocītai papīra naudai.

Kāpēc mūsu makam nav daudz kabatu, kā tas bieži ir citiem makiem?
Minimālismam nepiestāv pārbagātība.