Ražots Latvijā: Elementi Gaumīgam Interjeram

Latvijā tiek ražoti daudz gaumīgi un eleganti interjera priekšmeti, par kuriem zin tikai retais. Ja vēlies izcelties draugu un radu lokā ar īpašām, rokām darinātām mēbelēm un interjera priekšmetiem, tad šis raksts ir priekš Tevis.

Apskatīsim septiņus Latvijā ražotus interjera objektus, kuri atsvaidzinās jebkuru mājokli.

Šūpuļkrēsls no Hammock Chair

Tieši tāpēc Hammock Chair nolēma piedāvāt cilvēkiem kaut ko, kas palīdzētu uz brīdi apstāties  un atvilkt elpu. Un vai Jūs varētu iedomāties kaut ko vēl ērtāku par šūpuļkrēslu, kas ļauj izbaudīt mājas mieru un klusumu?

Visi Hammock Chair šūpuļkrēsli ir roku darbs un katrs no tiem ir gatavots ar mīlestību un tieši tāpēc katrs krēsls ir ērts, kvalitatīvs un ar labu auru. Izvēlētie materiāli ir tīkami acij un pieskārienam. Visi šķērskoki ir atrasti Latvijas mežos vai pie Baltijas jūras un katrs no tiem ir unikāls un dabas veidots. Katrs šūpuļkrēsls ir darināts pēc pasūtījuma un būs tieši tāds, kādu Jūs to vēlēsieties.

Galda plānotājs no Penguin Stories

Gaumīgs un praktisks organiskā stikla galda plānotājs mēnesim ar koka (bērza saplāksnis) pamatni.

Izgatavots no 5 mm bieza organiskā stikla ar UV uzdruku no otras puses, kas neļauj drukai nodrupt un noberzties lietošanas laikā.

Sapņojiet, plānojiet un piedzīvojiet neaizmirstamus savas dzīves stāstus!

Pulkstenis – tāfele no Dekoru Fabrika

Pulksteņi ļauj katram radoši izpausties un izveidot dizainu, kas ir pieskaņots tieši Tev un Tavam interjeram.

Pulkstenis ir klāts ar tēfeļkrāsu un komplektēts ar krītiņu, lai nav tālu jāmeklē ar ko zīmēt.

Dekoru Fabrika savu darbību uzsāka 2009. gadā. Dekoru fabrikas darbnīca atrodas Rīgā, Babītē. Darbnīcā tiek darināti izstrādājumi un suvenīri dažādiem dzīves gadījumiem.

Lielu daļu Dekoru Fabrikas izstrādājumu var personalizēt, t.i., izgatavot ar pasūtītājam vēlamo uzrakstu vai logo.​

Ar mīlestību radīti dizaina priekšmeti un suvenīri!

Ceram, ka Jums patika šo septiņu Latvijā ražoto produktu un to ražotāju apskats. Vai pamanijāt, ka daudzi Latvijas ražotāji par galveno izejvielu izvēlās Latvijas dabas bagātību – koku? Ceram, ka šis nelielais rakstiņš pamudinās arī Jūs piepildīt savus radošos sapņus un izveidot produktu, kas uzlabos cilvēku dzīves kvalitāti!