Latvijā ražotas oriģinālas dāvanas bērniem Ziemassvētkos

Dāvanu dāvināšanas nozīmīgums

Tuvojas svētki. Gada noslēdzošie, krāšņākie svētki, kad dāvināšana ir pašsaprotama. Mēs visi šo laiku pavadam domājot par to, ko dāvināsim Ziemassvētkos saviem tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Tomēr visvairāk mēs domājam par mūsu bērniem, jo vēlamies radīt Ziemassvētku brīnumu, maģisko noskaņu un redzēt prieku actiņās.

Lai to visu izdotos realizēt, mums vecākiem, ir ļoti smags darbs – atrast to īsto, visīstāko dāvanu, kuru pakojot vaļā pie eglītes, ieraugot to, acīs būtu redzams neviltots prieks, lai dāvanu rūpētājam sasildītos sirsniņa.

Palīgā nāk DiscoverLatvia komanda ar sarakstu, kas atvieglos meklēšanas procesu. Mēs esam sastādījuši sarakstu ar Latvijā ražotām rotaļlietām, kuras iepriecinās jebkuru bērnu. 

DIP DAP koka skrejriteņi.

MGS FACTORY ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā un ražo sava zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Latvijā, skaistā pilsētā – Kuldīgā. MGS FACTORY radītās koka rotaļlietas DIP DAP, ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī videi draudzīgas. DIP DAP koka rotaļlietās ir arī pārdomāts un estētisks dizains.

Skrejritēņi pieejami daudz dažādās krāsās un dizainos, tāpēc atradīsies kaut kas jebkura mazā ķipara gaumei. Iespējams iegādāties arī plecu siksnu vieglākai skrejriteņa pārnēsāšanai un dabīgu filca somu, kurā skrejriteņa īpašnnieks var uzglabāt kādu našķi vai mīļlietiņu

Flockmen radošās rotaļlietas

“Dzīve ir spēle. Mūsu ziņā ir izvēlēties, kas mēs esam, un noteikt, ko mēs darām. Runa nav par to, “ko saka priekšnieks”, ne arī par mūsu ienākumu līmeni un statusu. Tie ir tikai spēles elementi. Tas viss ir par spēli un noteikumu pārdefinēšanu.”
Darbošanās ar šīm rotaļlietām palīdzēs attīstīt bērnu fantāziju, radošumu un ļaus uzdrīkstēties vairāk.

Burbuļu spēles

Sociālā uzņēmuma BURBUĻU SPĒLES mērķis ir ar burbuļu rotaļu palīdzību veicināt bērnu runas attīstību, lai pasaulē mazinātos to bērnu skaits, kam ir grūtības ar runu, lasītprasmi un pirmsskolas izglītības programmas apguvi.

Darbošanās ar ziepju burbuļiem bērnos rada emocionālu pacēlumu un prieku, satrauktie bērni nomierinās un koncentrējas burbuļu veidošanas procesam. Burbuļu spēles labvēlīgi ietekmē bērnus ar autiskā spektra traucējumiem, burbuļu rotaļas ir piemērotas arī bērniem ar īpašām vajadzībām un sniedz milzīgu gandarījumu par katru izveidoto ziepju burbuli.

Burbuļu spēles produkti

Ette Tete Mēbeles Bērniem

Ette Tete ir ģimenes uzņēmums, kuru radījuši Linda Riekstiņa-Šnore un Krišjānis Šnore. Ideja par bērniem paredzētu mēbeļu ražošanu Lindai un Krišjānim radās, kad pašiem bija gaidāms ģimenes pieaugums. Līdz ar šo notikumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par mazajiem, būtu drošas, ērtas lietošanā un arī vizuāli pievilcīgas.

Īpaši iecienīts ir Parveidojamais Pikleres trijstūris ”Mopitri”. Unikāls spēļu laukums jebkuram bērnam, kas palīdzēs attīstīt veiklību un kustību prieku, kā arī attīstīt līdzsvaru, balstoties uz Pikleres pedagoģiju. Šī rotaļlieta nekad nekļūs garlaicīga, jo var tikt pārvērsta dažādās formās, ik reiz no jauna iepriecinot bērnu.

MEADOWME Ekoloģiskā Gultas Veļa

Lieliska dāvana pašiem mazākajiem būtu MEADOWME Ekoloģiskā gultas veļa. Darināta no ekoloģiskās kokvilnas satīna auduma, izšūta ar pļavas ziediem, kas iepriecināts un atgādinās par skaistajiem vasaras mēnešiem jebkurā gada laikā.

Pieejami dažādi produkti, sākot no Mīļlupattiņām līdz pilnīgiem gultas veļas komplektiem, kas būtu perfekti piemēroti kā skaista un sirsnīga dāvana jaunajiem vecākiem. Komplektā nāk arī atmiņu kladīte, kuru var piepildīt ar mazā brīnumiņa pirmajiem piedzīvojumiem plašajā pasaulē.

KateHaa aktivitātes rotaļlietas

KateHaa rada aizraujošas rotaļlietas, kuras vēlas izmēģināt ikviens bērns, liels vai mazs, atkal un atkal, tās sniedz lieliski pavadītu laiku, kas ikvienam bērnam rada skaistas atmiņas.
No koka izgatavotās rotaļlietas būs draudzīgākas videi un arī Jūsu dzīvojamajā vietā. Koks labi iespaido cilvēka pašsajūtu, ļausim mūsu bērniem saņemt to pašu labāko no dabas.

PENGUIN STORIES Plānotāji

Noderīga dāvana skolas vecuma bērnam, noteikti ir PENGUIN STORIES plānotājs. Pieejami dažādos veidos un formās, un ir gana interaktīvi, lai jaunietim būtu interesantāk plānot savu laiku.

PENGUIN STORIES plānotāji ir ne tikai ir praktisks, bet arī ir gaumīgs un iederas jebkurā mājokļa interjerā, jo veidoti no organiskā stikla. Tikko arī klāt nācis ir magnētiskais plānotājs, ko ļoti ērti var pielikt pie ledusskapja, lai visai ģimenei būtu vieglāk plānot savus ikdienas darbus.

Visi plānotāji ir nedatēti un tāpēc tos var izmantot atkārtoti katru nedēļu, mēnesi un gadu. Kas zin, varbūt šo praktisko dāvanu varēs pat nodot bērniem un bērnu bērniem mantojumā.

Tiny Latvian Spilveni un Spilvengultas

Tiny Latvian piedāvā spilvengultas visiem vecumiem un izmēriem, lai gulētu, zvilnētu, sauļotos, lasītu, skatītos filmas, baudītu kopābūšanas laiku vai vienatnē pabūtu savā “ligzdiņā”. Kā arī dekoratīvos spilventiņus, kas kalpos kā lieliska dāvana Ziemassvētkos, būs skaists papildinājums bērnistabai vai kļūs par labāko draugu mazulim.

Tiny Latvian par sevi: “Pašas bērniem izsapņotas un radītas idejas, tagad ir izaugušas par nostrādātu produktu un gatavas doties pasaulē iepriecināt citus mazos rezgaļus. Joprojām darināts ar lielu rūpību un mīlestību, lai nestu prieku un sajūsmu arī Jūsu mājās.”

17.0022.50
55.6062.00

Met-a-mais spēle ģimenei

Met-a-mais padara kopā būšanas brīžus aizraujošus un jautrus. Vai tie ir ar ģimeni, draugiem, viesiem, vai kolēģiem, Met-a-mais ienes jaunus piedzīvojumus un atmiņas jebkurā pasākumā.

Šī spēle ir labs veids kā pavadīt vasaras siltos vakarus kopā ar bērniem. Bērni vienmēr grib apsteigt vecākus, lai kāda spēle tiktu spēlēta un šī būs viena no tām. Ideāla izklaide arī bērnu jubilejas pasākumos, jo, “kā izklaidēt ciemiņus”, vienmēr ir grūti izdomāt. Šeit būs ideāls variants un patiks jebkura vecuma bērnam.

Dāvana pašiem mazākajiem no Nature King

Nature King taisa šūpuļus un citus noderīgus produktus bērniem. Nosaukums “Nature King” izveidojies no vārdiem “dabas bērns”. Cilvēks, kas ir vienkāršs un patiess pret sevi. Cilvēks, kas sevi savieno ar dabu un ir karalis pats savai dzīvei.

“Nature King” preces raksturo 3 vārdi:

  • minimālisms – lai tās iederētos jebkurā mājā
  • pārveidojams – lai tās varātu pielāgot bērniņam, kamēr tas aug
  • dabīgs – materiālos, sekojot senču pamatidejai
49.0085.00
356.00374.00
702.00834.00
813.00946.00

Ole wood koka kartes

Ole wood ražo kvalitatīvus, drošus un skaistus produktus. Skolas vecuma bērniem aktuāli būs ģeogrāfiskās kartes – Latvijas un pasaules. Radīsim bērnos prieku mācīties ar oriģināliem palīglīdzekļiem. Šīs kartes kalpos arī kā skaists interjera papildinājums kādam topošajam pasaules izzinātājam.

Latvian Eden paklājiņi

Šis ģimenes uzņēmums ražo Latvijai tuvus paklājiņus – koku lapu formās, kas aug pie mums. Šis ir kas unikāls un vienreizējs, jebkurš bērns priecāsies par šādu paklājiņu.

Šodien paklājiņu izmantošanas iespējas ir ļoti dažādas: tas var būt paklājiņš, ko likt pie gultas, tas var būt rotaļu paklājiņš bērniem (ar papildus vērtība – mācīties Latvijas koku nosaukumus), tas var būt paklājiņš pārtināmajam galdiņam, paklājiņš mājas mīļuļiem, piknikam u.c.

Tagad atliek tikai izvēlēties vislabāko no visām idejām, lai šie Ziemassvētki Jums būtu sirdi sildoši!