10 iemeli kāpēc mums ir nepieciešami vismaz 8 apskāvieni dienā

Mums ir nepieciešami 8 apskāvieni dienā, lai dzīvotu. Mums ir nepieciešami 12 apskāvieni dienā, lai augtu un attīstītos. /Ģimeņu terapeite virdžīnija satīra

 

Apskāvienu terapija ir viens no spēcīgākajiem dziedināšanas veidiem. Pētījumi parāda, ka apskāvieni (un arī smiekli) ir ļoti efektīvs veids, lai tiktu vaļā no slimībām, vientulības, depresijas, trauksmes un stresa.

Ir pierādīts, ka silts un ilgs apskāviens var palīdzēt šādos veidos:

  • Apskāviens veido savstarpēju uzticību un drošības sajūtu. Tas palīdz radīt atvērtu un godīgu komunikāciju.
  • Apskāviens spēj uzreiz palielināt oksitocīna daudzumu ķermenī, kas palīdz tikt galā ar dusmām, vientulību un izolācijas sajūtu.
  • Ilgs apskāviens palielina serotonīna daudzumu, kurš uzlabo garastāvokli un rada laimes sajūtu.
  • Apskāviens arī stiprina imūnsistēmu. Maigais spiediens uz krūšu kaula un emocionālais pacēlums, kas rodas apskāviena laikā, iedarbina Saules pinuma čakru. Tas stimulē aizkrūtes dziedzeri, kurš regulē un balansē balto asinsķermenīšu daudzumu, kuri tevi uztur veselu un brīvu no slimībām.
  • Apskāvieni arī uzlabo pašvērtējumu. Sākot no dzimšanas, ģimenes pieskārieni mums vēsta, ka esam mīlēti un īpaši. Asociācija, kas ir izveidojusies starp pieskārieniem un būšanu novērtētam, joprojām ir saglabājusies mūsu nervu sistēmā. Mīļums, ko saņēmām no mammas un tēta augot, ir palicis mūsu sistēmā šūnu līmenī, un apskāvieni par to atgādina psihosomātiskā līmenī.
  • Apskaušanās atslābina muskuļus un noņem spriedzi ķermenī. Apskāvieni var noņemt sāpes, tie remdē sapēs uzlabojot cirkulāciju mīkstajos ķermeņa audos.
  • Apskāvieni izbalansē nervu sistēmas darbību. Ir pierādīts, ka apskaušanās maina ādas vadītājspēju un tas centrālās nervu sistēmas darbību padara vienmērīgāku.
  • Apskāvieni māca, kā dot un saņemt. Ir vienlīdzsvarīgi gan saņemt rūpes un siltumu, gan arī būt tam, kurš rūpējas. Apskaušanās mūs māca par to, kā mīlestība plūst abos virzienos.
  • Apskāvieni ir līdzvērtīgi smiekliem un meditācijai. Tie māca kā atbrīvoties un būt šeit un tagad. Kā arī iedrošina mūs plūst kopā ar dzīves enerģiju. Apskāvieni var palīdzēt tikt ārā no ikdienas domāšanas veida un palīdzēt savienoties ar sirdi, sajūtām un savu elpu.
  • Enerģijas apmaiņa, ka sveidojas starp cilvēkiem apskāviena laikā, ir ieguldījums attiecībās. Tas veicina empātiju un saprašanos.

Un cik apsāvienus dienā vajag Tev?

Be-with ir radījuši apģērbu sēriju, kas veidoti tāi, lai padarītu apskāvienus vēl siltākus un mīļākus!