Ražots Latvijā: vasarīgas dāvanas Jāņos

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad piedzīvojam gada visīsāko nakti un garāko dienu! Tas ir laiks, kad godināt dabu un tās bagātības, atcerēties senču tradīcijās un,  pats svarīgākais, kārtīgi izpriecāties pie dabas, labu draugu lokā. Lai padarītu svētkus īpaši sirsnīgus, neaizmirsti apsveikt Līgas, Jāņus un un namatēvu un namamāti pie kuriem viesojies.

Šajā rakstā apkoposim dāvanu idejas no Latvijas ražotājiem, kuras būtu piemērotas šajā saulgriežu laikā.

1. Dāvana Līgai īsti latviskā garā – auskari no Skaista Rota

Auskari vienmēr ir laba dāvana, bet auskari ar latvju rakstiem būs īpaši piemēroti uz Jāņiem.

Skaista Rota zīmola pamatideja ir radīt augstas kvalitātes oriģināla dizaina rotas, kuras caurvij seno latviešu rotu motīvi. Rotas, kuras tiks nodotas no paaudzes paaudzei.

Zīmola autors ir rotu mākslinieks ar vairāk kā 20 gadu aktīva darba pieredzi – Edgars Skulte. Rotas tiek izgatavotas apvienojot seno rotu izgatavošanas tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģiskiem risinājumiem

2. Dāvana Jānim, kurš vienmērt kavē – koka rokaspulkstenis no Ovi Watch

Pazīsti Jāni, kurš vienmēr uz ballīti ierodas divas stundas vēlāk? Parūpējies, lai tā vairs nenotiktu un uzdāvini viņam koka rokaspulksteni.

Ovi Watch koka rokaspulksteņi ir ne tikai augstas kvalitātes pulksteņi, tie ir arī super viegli, kas ļauj to valkāt jebkurā dzīves situācijā – gan ikdienā, gan īpašos gadījumos, piemēram, kāzās vai Ziemassvētku ballē.

4. Dāvana sev pašam – dizaina krūze ar apdruku no Piparmētra

Palutini pats sevi uz svētkiem, lai vasaras ceļojumos vienmēr būtu ērta krūzīte, kurā ieliet kādu sildošu dzērienu.

Ja ši ceļa krūze spētu runāt, tā noteikti teiku:” prieks iepazīties – es esmu Tava #ceļakrūze. priecāšos, ja ņemsi mani līdzi visos savos piedzīvojumos, lai arī es varu ieraudzīt pasauli Tavām acīm. un, vienalga, pat ja tas ir Latvijas mežs, Tavas mājas balkons vai Šveices kalni – es būšu Tev blakus. vispār es esmu īpaši izturīga, tāpēc Tu vari mani pieliet pilnu ar kakao, zupu vai kafiju un karsēt virs ugunskura, kā arī iepazīstināt mani ar savu krūžu saimi trauku mazgājamajā mašīnā, bet, lūdzu, neved mani uz mikroviļņu krāsni, tur man pavisam nepatīk. un zini, ja Tev mājās ir kāds vientuļš kaktuss, es varu būt pat viņa māja.”

17.50

5. Dāvana Jāņa tēvam, kuram vienmēr tuvumā ir viņa mīļākais dzēriens – ādas pudeļu turētājs no Lacis Original

Atvieglo drauga dzīvi un uzdāvini ādas pudeļu turētāju, kurš ir ērts rīks pārgājienos, dodoties pastaigā, grillējot un citos pasākumos, kuros svarīgi paturēt dzērienu tuvumā un rokas brīvas.

Kas ir LACIS original?

Esam divi jaunieši no Rīgas ar interesi radīt mūsdienīgu produktu, kurš ir piemērots ilgstošai ikdienas lietošanai. Lai sasniegtu patiesu gandarījumu par savu darbu, mēs izvēlamies izmantot kvalitatīvus un pārbaudītus materiālus, kurus atlasām no dažādākajiem ražotājiem Eiropā un ASV. Ir patīkami zināt visu par savu produktu – kā un no kā mēs to ražojam – tas vieš pārliecību, ka mūsu radītie ādas produkti kalpos gadiem ilgi. Protams, ne tikai materiāli sniedz rezultātu, bet arī nozīmīgu lomu spēlē izmantotās ražošanas metodes. Mēs cenšamies turēties pie tradicionālās ādas apstrādes un patiess roku darbs pie mums ir lielā cieņā.
Lai radītu produktu, par kuru lepojamies, nepietiek vien ar labiem materiāliem vai teicamu roku darbu – šīm abām lietām jāiet roku rokā!

6. Dāvana ciemiņu labsajūtai – vilnas čības no Woolig

Jāņi šogad tiks svinēti Tavās mājās? Iepriecini savu ciemiņu nosalušās pēdas un  palīdzi izturēt nakts visaukstākos brīžus.

Woolig vilnas čības ir roku darbs – tiek ražotas vilnas čibas, kurām piemīt īpašās vilnas īpašības – sildīt aukstā un atvēsināt karstā laikā. Tās pēc garas darba dienas ieskauj kājas un gādā par labsajūtu to velkāšanas laikā.

Katra māmiņa būs priecīga par iespēju atpūsties, atvēlēt laiku sev un justies ērti.

Ir iespeja izvēlēties. čības mammas mīļākajā krāsā – sarkanā, oranžā, zaļā, zilā vai pelēkā.

7. Dāvana jebkuram aktīvu aktivitāšu cienītājam – Balansa Dēlis

Noturēt balansu uz Balansa dēļa Jāņos varētu būt īpašs izaicinājums 😉 Pārbaudi cik laba ir tava līdzsvara izjūta!

Balansa dēļus var pielietot daudz dažādos veidos – no bērnu ballītēm, līdz pat nopietniem treniņiem sportā un rehabilitācijā fizioterapijā. Tas nodrošina līdzsvara, stājas un koordinācijas attīstīšanu. Īpaši noderīgs tas ir sportistiem, kuru profesionālajā darbībā līdzsvaram ir būtiska nozīme, kā piemēram, SUP airētājiem, hokejistiem, sērfotājiem, snovbordistiem u.c. Vingrinājumus uz ballansa dēļa var veikt arī telpās, līdz ar to nav nepieciešams doties ārpus mājas, lai veiktu treniņus. Tāpat arī nodarbības uz Balansa dēļa veicina dažādu muskuļu grupu nostiprināšanu, līdz ar to Balansa dēlis ir pielietojams arī fitnesa nodarbībās. Ražots Latvijā.

+
Nav noliktavā
44.9054.90

Novēlam visiem līgotājiem siltus, lustīgus un pārsteigumu pilnus šos skaistos svētkus!