Pārsteidzošās vilnas īpašības

Kad jauns bērniņš ienāk pasaulē, ir liels prieks un laime, bet tam seko arī daudzas jaunas lietas, par ko satraukties bērniņa vecākiem. Viena no ikdienas lietām, par ko ir jāsatraucās, ir laika apstākļi, īpaši rudenī un ziemā. Tādēļ Meadow Me ir uzņēmies izaicinājumu, kā aukstajās ziemas un rudens dienās nodrošināt bērniem veselīgus un siltus apstākļus. Pēc nelieliem izpētes darbiem par šo tēmu, tika veikts secinājums, ka visa pamatā ir termoregulācija. Termoregulācija ir process, kas ļauj noturēt nemainīgu ķermeņa temperatūru neatkarīgi no laika apstākļiem.

Silts un auksts / elpojošs

Pirmajā dzīves gadā Jūsu bērns vēl tikai mācās noturēt nemainīgu ķermeņa temperatūru, jo ķermeņa termoregulācija vēl nav nostabilizējusies. Bērna ietērpšana dabiska materiāla drēbītēs, kā vilna un zīds, palīdz regulēt bērna ķermeņa temperatūru un saglabāt bērnu siltu, bez pārkaršanas. Tas tā notiek tādēļ, ka dabiskie materiāli ļauj gaisam cirkulēt ap Jūsu bērniņu tā pirmajos dzīves gados un arī pēctam.

Meadow Me izveidotāja Karina bija pārliecināta, ka viņas meitu veselība būs laba, ja savā pirmajā dzīves gadā viņas valkās dabīga materiāla drēbes. Tas arī pierādījās praksē, un tika izdarīts secinājums – dabīgas un elpojošas drēbes ir viens no vieglākajiem veidiem, kā nodrošināt, lai bērni ir veselīgi un laimīgi.

Veselības ieguvumi

Labāks miegs

Gulēšana zem vilnas segas var uzlabot miega kvalitāti tās termoregulācijas īpašību, ērtuma un elpojošo materiāla šķiedru dēļ. Vilnai ir zema siltuma vadītspēja salīdzinājumā ar citām dabīgajām šķiedrām un sintētiskajiem materiāliem.

Tas nozīmē, ka vilnas šķiedra ir lieliska un tā izolē mūs no aukstuma, bet novērš pārkaršanu karstā laikā, jo tā ir elpojoša. Vilna darbojās arī kā dzesēšanas barjera, uzsūcot sviedrus karstos laika apstākļos, bet aukstos apstākļos tā rada izolējošu barjeru, lai neizplūstu siltums.

Papildus gaisa kabatas veidošanai, kas atrodas tuvu ķermenim, spirālveida vilnas šķiedras dabiski noņem siltumu un mitrumu no ādas, radot optimālu un dabisku temperatūru labākai gulēšanai.

Tīrāks gaiss

Vilna nodrošina veselīgāku vidi, palīdzot attīrīt gaisu no alergēniem un piesārņotājiem. Tā kā vilna ir hipoalerģiska, tajā neveidojas putekļu ērcītes.

Apskatiet Meadow Me produktus: