7 stilīgas un foršas Latvijā ražotas lietas

Latvijā tiek ražoti simtiem, varbūt pat tūkstošiem interesantu, stilīgu un foršu produktu, par kuriem zin tikai retais. DiscoverLatvia.eu mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par šāda veida produktiem un dot iespēju Jums tos iegādāties vienuviet.

Apskatīsim septiņus Latvijā ražotus produktus, par kuriem būtu jāzina un jālepojas ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

1. Koka rokaspulkstenis “Latvietis” no OVI Watch

OVI Watch ir viens no pazīstamākajiem Latvijas stārtapiem jeb jaunuzņēmumiem. 2016. gadā OVI Watch tika atzīts par Zaļāko start up uzņēmumu Latvijā. OVI koka rokaspulksteņi tiek ražoti no dabīgām izejvielām, pulksteņa korpusi ir veidoti no gobas, ķirškoka, riekstkoka un tīkkoka, bet siksniņa no dabīgas teļādas.

Par godu Latvijas simtgadei, OVI Watch ir izlaiduši rokaspulksteni “Latvietis”, kas ir veidots no Padouk koka, aprīkots ar Šveicē ražotu kustības mehānismu un safīra kristāla stikliņu.

OVI watch koka rokaspulksteņi būs lieliska ideja dāvanai ikvienā situācijā. Šie pulksteņi lieliski saderēs ar jebkuru ģērbšanās stilu un tiks pamanīti!

Katrs OVI Watch pagatavotais koka rokaspulkstenis ir īstens meistardarbs, jo tas ir darināts ar rokām

2. Biznesa klases apģērba aizsargmaiss no Simple+

Simple+ uzņēmuma rašanās stāsts ir gandrīzvai grāmatas vērts! Šis uzņēmums no skolēnu mācību uzņēmuma ir kļuvis par nopietnu spēlētāju apģērbu aizsargmaisu tirgū tikai trīs gadu laikā!

Šis gads ir dziesmu svētku gads un Simple+ komandai ir darba pilnas rokas, jo daudziem deju kolektīviem, koriem un citiem dziesmu svētku dalībnieki ir jānodrošina ar stilīgajiem un funkcionālajiem apģērbu aizsargmaisiem.

Simple+ produkcija tiek ražota Latvijā no ūdens necaurlaidīga auduma. Tos šuj profesionāli šuvēji, tādēļ katrs izgatavotais produkts ir kvalitatīvs.

Simple+ apģērbu aizsargmaisiem uzticās un lieto daudzi Latvijas deju un koru kolektīvi!

3. Kāpslīts/Galds/Krēsls – viss vienā! “Step’n’sit” no EtteTete

Ette Tete ir ģimenes uzņēmums, kuru radījuši Linda Riekstiņa-Šnore un Krišjānis Šnore.

Ideja par bērniem paredzētu mēbeļu ražošanu Lindai un Krišjānim radās, kad pašiem bija gaidāms ģimenes pieaugums. Līdz ar šo notikumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par mazajiem, būtu drošas, ērtas lietošanā un arī vizuāli pievilcīgas.

EtteTete populārākais produkts ir multifunkcionālā “Step’n’sit” bērniem paredzētā mēbele. Šo mēbeli var izmantot trīs veidos – kā pākāpienu, kā galdu vai kā krēslu.

Kāpslītis, kas var transformēties arī par galdiņu un krēsliņu, būs lielisks ieguldījums bērna attīstībā

4. Inthermic Termo Pudele no RODLEN

RODLEN ir vēlviens uzņēmums, kurš savu attīstību sāka kā skolēnu mācību uzņēmums. 2016. gada nogalē divi Liepājas Valsts tehnikuma elektrotehnikas studenti nolēma ieguldīt visus savus uzkrājumus un skolas stipendiju, lai izveidotu uzņēmumu.

Uzņēmums šobrīd piedāvā tikai vienu produktu – Inthermic termo pudeli.

Termo pudele noderēs kā termoss, uzturot dzērienu ilgstoši siltu ar maciņu palīdzību, kas veidots no speciāla materiāla. Arī kā ūdens pudele, nodrošinot, ka dzēriens saglabājas vēss pat karstās dienās. Šī pudele ir izgatavota no dubulti borosilikāta stikla.

RODLEN mērķis ir padarīt cilvēku dzīves vienkāršākas un ērtākas ar tehnoloģiju palīdzību.

5. Dizaina vāze no DABA design

Zīmols DABA tika radīts 2016. gadā, lai radītu augstas kvalitātes dizaina priekšmetus no augstas kvalitātes materiāliem, kuri ilgi kalpotu.

DABAdesign ir likuši uzsvaru uz dabīgu materiālu izmantošanu un vienkāršu, Skandināvu stila dizainu, kas ir pamanāms un dabiski iederas mājās un biroja telpās.

Viens no DABA populārākajiem produktiem ir dažāda veida dizaina vāzes no koka. Šajās vāzēs var likt gan kaltētus ziedus, gan grieztus, jo vāzes vidū ir stikla caurule.

DABA design mērķis ir radīt kvalitatīvus dizaina priekšmetus no augstas kvalitātes materiāliem

6. Smaragdzaļas vilnas čības no WOOLIG

Woolig ir premium kvalitātes ražotājs, kas izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas, lai varētu savus klientus iepriecināt ar skaistiem, vienkāršiem un dabai draudzīgiem produktiem.

Woolig produktu sortimentā ir filcētas vilnas čības piecās krāsās: smaragdzaļā, tīģera oranžā, safīra zilā, tumši sarkanā un grafīta pelēkā.

Kad Jūsu kājām ir nepieciešams mīksti un komfortabli apavi, tad vienīgais brends kurā Jūs varat iešļūkt ir Woolig

Krāsainas vilnas čības laimīgiem cilvēkiem – šāds ir Woolig moto!

+
Nav noliktavā
59.00

7. Koka skrejriteņi no DipDap

DipDap koka skrejriteņus ražo uzņēmums SIA “MGS FACTORY”, kurš tika dibināts 2010. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Kuldīgas novadā.

Sākumā bērns pārvietojas turoties pie stūres un staigājot ar riteni starp kājām, līdz ko bērns jūtas drošāks viņš mēģina apsēsties, un tad lēnām jau laižas kājas atraujot no zemes.

Atkarībā no bērna, bet dažkārt skrejriteņa apgūšana aizņem tiešām maz laika. Bērns to dara intuitīvi, dabiskā veidā un viņš būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties.

Lai arī jūsu ikdienā ienāk Latvijas dabas bagātība – koks

71.14

Ceram, ka Jums patika šo septiņu Latvijā ražoto produktu un to ražotāju apskats. Vai pamanijāt, ka daudzi Latvijas ražotāji par galveno izejvielu izvēlās Latvijas dabas bagātību – koku? Ceram, ka šis nelielais rakstiņš pamudinās arī Jūs piepildīt savus radošos sapņus un izveidot produktu, kas uzlabos cilvēku dzīves kvalitāti!