Biznesa dāvanas

DiscoverLatvia.eu piedāvā izveidot sadarbību ar uzņēmumiem, kuri meklē dāvanas, lai pasniegtu tās uzņēmuma darbiniekiem, klientiem, partneriem un ārzemju viesiem. Mēs varam palīdzēt izvēlēties piemērotākās Latvijā ražotās dāvanas, kas atbildīs Jūsu uzņēmuma vēlmēm!

 

2. Piezīmju bloks ar koka vākiem no Dekoru Fabrika

Dekoru Fabrika savu darbību uzsāka 2009. gadā un savu darbnīcu izveidojuši Rīgā, Babītē. Darbnīcā tiek darināti izstrādājumi un suvenīri dažādiem dzīves gadījumiem. Lielu daļu Dekoru Fabrikas izstrādājumu var personalizēt, t.i., izgatavot ar pasūtītājam vēlamo uzrakstu vai logo.​100 baltas A5 izmēra lapas.

Metāla riņķu stiprinājums

Bērza vāki

 

 

3. Suvenīrcepurīte “Lāčausis” no Peony

Uzņēmums tika dibināts 1996. gadā un sāka darboties kā šūšanas darbnīca-veikals “ANITA”, sniedzot Latvijas iedzīvotājiem dažāda veidā šūšanas pakalpojumus. Uzņēmums Peony izceļas ar lieliskām un radošām idejām –  viena no tām ir Lāčausis!

Piekariņš iederēsies gan pie mašīnas spoguļa, gan pie atslēgām un somas

Īpaši laba dāvana ārzemju kolēģiem

 

OVI Watch Koka Pulksteņi

Prunus

139.00

 

4. Koka rokaspulkstenis no Ovi Watch

Ovi Watch koka rokas pulksteņi ir ne tikai augstas kvalitātes pulksteņi, tie ir arī super viegli, kas ļauj to valkāt jebkurā dzīves situācijā – gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. Ovi Watch ir izveidots Liepājā, taču viņu ražotie koka pulksteņi ir kļuvuši par nopietnu spēlētāju pasaules tirgū. Dažādu modeļu Ovi koka pulksteņi tiek valkāti 35 pasaules valstīs.

100% dabisks riekstu koks

Pulksteņa siksniņa ir darināta no augstākās kvalitātes ādas

Rokas pulkstenis sver tikai 22 gramus

Minimālistisks stils

 

Woolig vilnas Čības

Grafīta pelēks

50.00

 

5. Vilnas čības no WOOLIG

Woolig vilnas čības izgatavotas ar īpaši stilīgu dizainu un spilgtām krāsām. Katrs čību pāris tiek izgatavots ar rūpību, pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām. Visas čības ir radītas izturīgas, ar elastīgu, ilgnoturīgu zoli, tādēļ tās ilgi kalpos. 

Augstas kvalitātes vilna no Jaunzēlandes

Elpojošs materiāls

Mīkstas un vieglas

Regulē mitrumu un temperatūru

 

6. Ceļakrūze ar apdruku no Piparmētra

PIPARMĒTRA ir Rīgā bāzēts uzņēmums, kas rada dažādas dizaina lietas, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā neaizmirstu pateikt paldies!

Izturīga karstajiem dzērieniem, ugunskuram

Lieliska dāvana biroja darbiniekiem

Citas dāvanu idejas apskatiet šeit:

www.DiscoverLatvia.eu 

Par vēlamo dāvanu pasūtīšanu sazinieties ar mums:

info@discoverlatvia.eu vai pa tālr. 28787010!