DiscoverLatvia.eu ir lielākais Latvijā ražoto preču interneta veikals Latvijā. Ja vēlaties ieraudzīt arī sava uzņēmuma produkciju DiscoverLatvia.eu interneta veikalā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@discoverlatvia.eu.

Mūsu piedāvātais sadarbības modelis ir balstīts uz “dropshipping” jeb tiešās piegādes principu. Šī sadarbības modeļa īsākais skaidrojums ir šāds – mēs pārdodam un strādājam ar klientiem, bet Jūs izpildāt pasūtījumu, iepakojat un piegādājat.

DiscoverLatvia sadarbības piedāvājuma noteikumi

1.Informācijas izvietošana DiscoverLatvia.eu interneta veikalā.

1.1. Preču ražotājam (turpmāk tekstā Partnerim) tiek izveidota atsevišķa lapa, kurā ir informācija par Partnera uzņēmumu, attēlu galerija, produktu saraksts, bloga ierakstu sadaļa u.c. sadaļas pēc Partnera pieprasījuma.

1.2. Partnera ražotā produkcija tiek pievienota kopējam preču katalogam.

2. DiscoverLatvia mārketinga aktivitātes.

2.1 DiscoverLatvia mārketinga aktivitāšu sarakstā ir šādi interneta mārketinga rīki: SEO, e-pasta mārketings, sociālo tīklu mārketings, Google AdWords reklāmas tīkls

2.2. DiscoverLatvia – klasiskā mārketinga rīki (nākotnē)

3. Pasūtījumu apstrāde.

3.1 Kad tiek pārdots kāds produkts, Partnerim tiek nosūtīta pavadzīme, kurā ir iekļauta visa informācija par pasūtījuma detaļām (kontaktinformācija, piegādes adrese, piegādes veids u.c. informācija)

3.2. Saziņa notiek ar e-pasta, telefona zvana vai Messenger platformas starpniecību (pēc vienošanās).

3.3. Kad Partneris ir saņēmis jaunu pasūtījumu, tam ir jāinformē DiscoverLatvia par pasūtījuma izpildes termiņu.

3.4. Partnerim ir jāiepako pavadzīmē minētās preces, jāpievieno DiscoverLatvia pavadzīme un jānosūta pasūtījums gala klientam ar izvēlēto piegādes metodi.

4. Norēķini starp klientu, Partneri un DiscoverLatvia.

3.1. Klientiem DiscoverLatvia internetveikalā tiek piedāvātas pasūtījuma apmaksas iespējas ar tiešo bankas pārskaitījumu vai PayPal maksājumu sistēmu.

3.2. Naudas līdzekļi no pārdotajām precēm tiek pārskaitīti uz IK “Latvian goods” Swedbank bankas kontu.

4.1. Partnerim tiek nosūtīta pavadzīme par DiscoverLatvia interneta veikalā pārdotajām precēm.

4.2. Partneris izraksta rēķinu IK “Latvian goods” par pārdoto preču cenu, ar 20% atlaidi (kas šajā gadījumā ir DiscoverLatvia komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem)

4.3. DiscoverLatvia komisijas maksa tiek aprēķināta tikai no preces vērtības, neskaitot piegādes izmaksas un citas izmaksas.

4.3 Norēķini starp partneri un DiscoverLatvia var tikt veikti arī PayPal maksājumu sistēmā.