Ražots Latvijā: 6 noderīgas dāvanas vīrietim

Iespējams arī Jūs kādu reizi ir nomocījis jautājums, ko uzdāvināt vīrietim – tētim, brālim, vīram vai kolēģim –  viņa īpašajos svētkos? Mēs iesakām dāvināt praktiskas un radošas lietas, īpaši Latvijā ražotas, jo tās sagādās patīkamas emocijas un to saņēmējs noteikti tās novērtēs.

Šajā rakstā apkoposim 6 lieliskas Latvijas ražotāju lietas, kuras būtu perfektas dāvanas vīriešiem jebkuros svētkos! 

1. Dāvana kārtību mīlošam vīrietim –  karšu turētājs no Solid Wood Gifts

Solid Wood Gifts ozola koka etvija būs lieliski piemērota kārtību mīlošam un patriotiskam vīrietim.

Solid Wood Gifts ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar koka rotaļlietu un praktisku lietu ražošanu. Solid Wood Gifts ciena un mīl Latvijas kokus, un rūpējas, lai mūsu zemes ‘zaļais zelts’ iegūtu jaunus un unikālus vaibstus. 

Etvijā var ievietot 20 gb. standarta izmēra vizītkartes vai līdz 10 plastikāta kartēm. Tai ir mežacūkas ādas aizdare ar kniedi un neodīma magnēts.  Etvija pārklāta ar lineļļas/bišu vasku, kas veido noturīgu, ūdens izturīgu kārtiņu.

Austras koks – tas ir dzīvības, kustības simbols. Tas simbolizē saules ceļu un pasaules kārtību. Veicina enerģijas uzkrāšanu, spēj dot garīgu pasaules izpratni un informāciju. Sargā dzimtu, ģimeni. Lietotāju savieno ar dievu, dod spēku un padomu.

19.00

2. Īstenam Latvju bāleliņam – Latvietis džemperis no GrandFather Hoodies

Vīriešiem vienmer patīk justies ērti – džemperis ar augsto apkakli, kapuci un ērtām kabatām būs ideāla dāvana!

GrandFather Hoodies ir ģimenes uzņemums, kurš ar kvalitatīvu darbu un radošām idejām spējis iegūt atpazīstamibu gan Latvijā, gan pasaulē.

Radot klasisko džemperi viens no GrandFather Hoodies galvenajiem kritērijiem bija, lai būtu silti, it īpaši kaklam, tāpēc tika radīti džemperi ar augsto apkakli un kapuci ar dubulto oderi! Džemperi ir šūti no īpaši siltas kokvilnas auduma ar pagarinātām piedurknēm! Visiem džemperiem kapucē ir iestrādātas papildus šuves, lai nebūtu ispējams striķus izraut ārā un kapuce veidotu labāku formu tos savelkot!

Īsts vīrietis spēs novērtēt patiešām kvalitatīvu produktu! 

Nav noliktavā
44.99

3. Mazajam džentlmenim – tauriņš no BETOLLI

Ne tikai meitenēm patīk labi izskatīties, arī vīrieši mīl skaistas lietas – gan mazi, gan lieli. 

„BETOLLI” ir jauns ģimenes uzņēmums, kura ideja radusies, audzinot divus brīnišķīgus bērnus. Arī zīmola nosaukums radies bērnu vārdu – Elizabete un Olivers – apvienošanas rezultātā.

Tauriņus iespējams izgatavot klientam vēlmajās krāsu kombinācijās, kā arī ar individualizētiem izšuvumiem . Personalizēts tauriņš būs izcils aksesuārs gan ikdienā, gan svētkos – gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ar šiem krāsainajiem tauriņiem to nēsētājs būs pamanāms un moderns.

Oriģinālas lietas izceļ valkātāja personību!

4. Vīrietim, kurš mīl vienmēr būt laikā –  rokaspulkstenis no Ovi Watch

Vīrietis, kurš ir strādīgs cilvēks, vienmēr atrodas ikdienas skrējienā, tāpēc rokaspulkstenis būs īpaši noderīga dāvana.

Ovi Watch ir izveidots priekš pasaules mērogiem mazā pilsēta – Liepājā, taču viņu ražotie koka pulksteņi ir kļuvuši par nopietnu spēlētāju pasaules tirgū. Dažādu modeļu Ovi koka pulksteņi tiek valkāti 35 pasaules valstīs.

Ovi Watch rokaspulksteņi izceļas ar savu interesanto dizainu, dabīgajiem materiāliem un kvalitāti.

Katrs pagatavotais pulkstenis ir īstens meistardarbs, jo tas ir roku darbs. 

OVI Watch Koka Pulksteņi

Prunus

139.00

5. Noderīga dāvana vīrietim – vilnas čības no WOOLIG

Vīrieši mīl, kad par viņiem rūpējas, tāpēc dāvinot siltas un ērtas čības, kļūdīties nevar!

Woolig ir premium kvalitātes ražotājs, kas izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas, lai varētu savus klientus iepriecināt ar skaistiem, vienkāršiem un dabai draudzīgiem produktiem.

Šīs ir čības ar īpaši stilīgu dizainu un spilgtām krāsām, kas atsvaidzinās katra mājas drēbju kolekciju.  Visas čības ir izgatavotas izturīgas ar elastīgu, ilgnoturīgu zoli, tādēļ tās ilgi kalpos un sagādās Jums prieku ikdienas. 

Woolig čības Jūsu kājas sasildīs aukstā un atvēsinās karstā laikā!

Woolig vilnas Čības

Grafīta pelēks

59.00

6. Dāvana precētam vīrietim – krūzīšu komplekts no Piparmētra

Tāpat kā cilvēki iepazīst viens otru, arī Piparmētra #ceļakrūzes, ir sastapušas viena otru un ir gatavas doties līdz savam saimniekam visos dzīves piedzīvojumos.

Kāzas paver jaunu sākumu vīra un sievas dzīvēs, tāpēc izturīgas un praktiskas krūzes būs lieliska dāvana  , kuru izmantot kopīgos piedzīvojumos.

Krūzes var ņemt līdzi uz Latvijas mežiem, mājas balkona vai Šveices kalniem – krūzes ir īpaši izturīgas, tāpēc tās var pieliet pilnas ar kakao, zupu vai kafiju un karsēt virs ugunskura.

PIPARMĒTRA rada dažādas dizaina lietas, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā neaizmirstu pateikt mīļajiem ‘’paldies, es tevi mīlu’’ un visādi citādi vārdiem un darbiem apskautu.

 

Ceram, ka spējāt smelties iedvesmu, izvēloties dāvanas mūsu internetveikalā. Šis ir tikai neliels apkopojums ar Latvijā ražotām precēm, ar kurām varat iepriecināt savus mīļos vīriešus!