Likewoolly – tā ir augsti kvalitatīva produkcija no 100% vilnas, radīta Latvijā, kas nes sevī siltu, mājīgu un omulīgu atmosfēru. Iegādājoties mūsu produkciju, jūs varēsiet novērtēt kvalitāti un vilnas unikālas īpašības, kā arī uzdāvināt šīs sajūtas saviem tuvajiem, draugiem un paziņām! Mēs rūpējamies par jums un vēlamies ienest jūsu sirdīs nedaudz siltuma.

Likewoolly pleds ir oriģināla dāvana:

Viņai / Viņam

VIŅA – mīļota meitene, sieva, draudzene, mamma, māsa, vecmamma? Likewoolly pleds noteikti iepriecinās katru! Šī dāvana noteikti parsteigs katru! Jo tas ir mīksts, silts, maigs, mājīgs, dabīgs, radīts ar mīlestību!

VIŅŠ – mīļais vīrietis, vīrs, draugs, tēvs, brālis, opis novērtēs rokdarbu pleda kvalitāti. Šīs moderna un praktiska dāvana, kas bez liekiem vārdiem sniegs vīrietim siltuma sajūtu un rūpes!

Ģimenei

Mūsu liela izmēra pledi – veidos mājīgu un siltu atmosfēru visai ģimenei. Izvēle no 5 krāsām ļaus piemeklēt pledu jebkuram interjeram viesistabā vai guļamistabā.

Jaundzimušajam

Dāvanu ideja mazuļu vecākiem – pleds no 100% vilnas, antialerģisks, elpojošs, mīksts un silts. Speciālu izmēru (90x60cm) var izmantot gultiņa un bērnu ratos.

 

Korporatīvās dāvanas

Oriģinālās dāvanas Jūsu darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem. Mūsu pledi ideāli derēs, veidojot siltu atmosfēru birojā, kā arī mājās un ceļojumā.

Likewooly produkti

Likewoolly

Vilnas pleds

60.00260.00

jaunākās ziņas par Likewoolly

Likewoolly galerija