Hele Wear ir zīmols, kas radies un bāzējas Liepājā. Tas sākās 2015.gada vasarā, kad laika apstākļi bija tādi, kas lika valkāt cepuri pat jūlijā. Tā dzima ideja par trikotāžas cepuru (Hele Hats) šūšanu un apdruku.

Cītīgi strādājot pie dizaina um kvalitātes, uzņēmuma veidotāji sapata, ka var radīt arī ko vairāk par cepurēm. Augot uzņēmumam, auga arī prasības ne tikai pret pašu radīto preci, bet arī pret lielo ražotāju piedāvāto kvalitāti un dizainu. Šajā crop-top un Ķīnas preču pārpludinātajā laikmetā radās nepieciešamības pret augstas kvalitātes un atbilstoša izmēra apģērba.

Hele Wear apģērbs nav rūpnieciski ražots. Katrs izstrādājums – vai tas būtu t-krekls, svārki vai cepure – ir roku darbs. Katrs solis – sākot no piegrieztnes konstruēšanas līdz šūšanai un apdrukai – ir roku darbs. Īpaša uzmanība tiek pievērsta auduma izvēlei. Tam jābūt kvalitatīvam un ilgmūžīgam – lai varat savu iemīļotāko t-kreklu valkāt arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Tāpat jāpievērš uzmanība arī apdrukai. Tā tiek veikta senajā sietspiedes tehnikā un tiek atzīta kā kvalitatīvākā un ilgtspējīgākā tekstila druka.

Katrs zīmējums ir uzņēmuma veidotājas Heliones zīmēts. Šos zīmējumus nekur citur nesastapsiet, kā tikai uz Hele Wear produktiem.

Hele Wear Produkti

Jaunākās ziņas par Hele Wear

Hele Wear Galerija