Dear Diary tika izveidota 2016. gadā, kad mēs, Baiba, Zane un Kat, sanācām kopā, lai izveidoto to, kas mums palīdzētu kļūt labākām. Mēs jutāmies nomāktas un iestrēgušas ikdienas skrējienā, nezinādamas, kas mūs sagaida nākotnē.

Mēs izpētījām dažādus interesantus rakstus par sevis attīstību, labsajūtu, laimi un produktivitāti. Izpētot šīs lietas, mēs sapratām, ka mērķu nospraušana, sekošana savai ikdienas rutīnai, spēlē lielu lomu mūsu dzīvēs. Mēs gribējām izveidot kaut ko tādu, kas mums palīdzētu organizēt darbu un personīgās lietas, papildus akcentējot nospraustos mērķus un iedvesmas avotus.

Kopīgi nonācām pie idejas radīt Dear Diary. Draugu atbalsts ļāva mums turpināt attīstīt Dear Diary radīšanu. Mūsu mērķis ir iedvesmot Jūs noticēt sev, uzņemties riskus un sniegties pēc saviem sapņiem, piedāvājot Jums rūpīgi izstrādātus plānotājus. Vēlamies, lai Jūsu plānotājs kalpotu Jums kā personīgais uzmundrinātājs un motivācijas avots, kurš būtu ar Jums katrā ikdenas solī.

Mēs esam pārliecinātas, ka apziņa, ka Jūs kļūstat par tādu cilvēku, kāds vienmēr esat gribējis būt, un ticība saviem spēkiem, ir visspēcīgākais iedvesmas avots. Pat mazāko mērķu sasnegšana un progresa apzināšanās ir kaut kas maģisks…

 

Dear Diary Produkti

Jaunākās ziņas par Dear Diary

Dear Diary Galerija