Anne Nature radīšanas laiks patiesībā sniedzas nu jau tālajā skolas laikā, kad kabatas nauda tika pelnīta ar kosmētikas izplatīšanu un Skaidrīte izcēlās ar savu aizrautību un mīlestību pret ķīmijas stundām.

“Laikā, kad populāras bija sociālās zinātnes, es gribēju iet citu ceļu – vēlējos būt ķīmiķe. Aizgāju studēt pārtikas zinības Latvijas Lauksaimniecības universitātē un ķēru kaifu no organiskās, neorganiskās, fizikāli-kolodiālās, polimēru un visām citām ķīmijām, taču par visu vairāk man patika pētīt pārtikas sastāvu un saprast, kas “lācītim vēderā”. Vācijā studēju pārtikas tehnoloģiju, kur kosmētikas ražošana bija daļa no mācību programmas. Kosmētikai ir jābūt ēdamai, jo ar to barojam savu lielāko orgānu – ādu. Tāpēc kopš studiju laikiem rūpīgi izvērtēju pērkamās kosmētikas sastāvu. Pat par garšas pastiprinātāju čipšu pakā man nebija tāda satraukuma kā par parafīnu ikdienas krēmā.

Vēlāk darbs zemnieku nevalstiskajā organizācijā, kur man bija unikāla iespēja iepazīt dažādus saimniekošanas veidus laukos gan Latvijā, gan visā pasaulē, manī nostiprināja pārliecību, ka ilgtspējīga ir tikai videi draudzīgā uzņēmējdarbība.

Arvien vairāk vēlējos iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas rosina mainīt cilvēku pārmērīgos patēriņa paradumus un likt aizdomāties, kas paliek pēc mums. Šajā laikā rakstīju arī doktora disertāciju par ilgtspējīgu patēriņu un biju pilnīgi pārņemta ar nozares pirmrindienikiem, kuri taupīja visus dabas resursus, tērējot mazāk elektrību, retāk mazgājoties, neēdot gaļu, nebraucot ar auto un iztiekot ar minimālu drēbju daudzumu. Es gribēju tāpat – centos samazināt savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

Bet tad mani ceļi aizveda uz Turciju, kur klients ir karalis un karalim patīk patērēt – daudz un smalki. Mani apbūra servisa līmenis, bet tajā pat laikā satrauca lielie atkritumu kalni, kas paliek pēc tā. Lai gan gardu muti baudīju vietējo augļu un dārzeņu pārbagātību, es sapratu, ka savas ķermeņa kopšanas vajadzības ar tik pat dabīgiem produktiem nodrošināt nespēju. Veikalu plauktos atradu tikai labi apmaksāto globālo korporāciju ķīmiskās rūpniecības šedevrus. Es biju kļuvusi par mammu vienam, otram un tad arī trešam mazulim – budžets dabīgo ķermeņa kopšanas līdzekļu iegādei ārzemēs arvien pieauga, tie ātri beidzās, bet jaunus uzreiz atrast nevarēju.

Ar saviem zaļi domājošajiem draugiem ķērāmies pie darba radīt savu dabīgās kosmētikas zīmolu, ar kuru iepazīstināt plašo Turciju. Mums bija svarīgi, ka tā ir starptautiski atzīta kā tīra un ekoloģiska, tāpēc izvēlējāmies Ecocert sertificēšanas ceļu.

Tā dzima “Anne”, kas tulkojumā no turku valodas nozīmē “Māte” – māte, kura rūpējas par savu ģimeni, dodot tai labāko. Anne Nature – Māte Daba – dzīvības šūpulis, kurā no vienkāršā rodas lielais un īpašais. Dzīvības puķe ir Annes radīšanas simbols.

Anne Nature ir un būs tikai dažu produktu sērija, kas nodrošina ķermeņa kopšanas pamatvajadzības visai ģimenei. Mums ir viens šampūns, kuru lieto mamma, tētis un bērni. Ar to mēs mazgājam matus un visu ķermeni. Ar putām mamma nomazgā savu kosmētiku, mazulim iekaisušo dibenu, bet pusaudzis ar tām uzvar cīņā pret pinnēm. Savukārt ar barojošo balzamu izglābj sasprēgājušās rokas, nolupušos papēžus un piešķir sejai mirdzumu. Visi mūsu produkti ir daudzfunkcionāli, jo tie ir dabīgi, ar ādai draudzīgu pH un derēs pat jutīgākās ādas īpašniekiem. Anni radījām sev, bet vēlamies ar to dalīties tālāk, lai labais vairojas.

Izvēloties Anne Nature, tu ne tikai palutini sevi un savu ģimeni ar dabīgu produktu, kas efektīvi pilda savas funkcijas, bet arī atbalsti savējos Latvijā. Katram pirkumam ir nozīme un ietekme. “

Pateicībā,

Skaidrīte Dzene

Anne Nature Produkti

Jaunākās ziņas par Anne Nature

Anne Nature Galerija